Gå til hovedindhold

NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, mat sort, inden- og udendørs brug

NordtronicLamperEAN: 5704629005549
Pris fra 62,24 krtil 109 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 46,76 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, mat sort, inden- og udendørs brug og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.24 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, mat sort, inden- og udendørs brug
62,24 kr
Til butik
NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, mat sort, inden- og udendørs brug billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Indbygningsspot
Farve: 1
Artikel nr.: 12090000
EAN: 5704629005549
Varenr.: 20612560
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat sort
-8%84 kr
Før 91 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat sort billede

Produktinformation

Indbygningsspot i mat hvid fra Nordtronic Nordtronic Quick Install G2 kombinerer førsteklasses kvalitet med et stilfuldt design. Den matte finish gør den ideel til renoveringer med nymalede lofter, hvor du ønsker et flot udtryk uden blanke overflader. Den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: black
Størrelse: diameter 87 mm, cut-out 75 mm, height 63 mm
EAN: 5704629005549
Varenr.: 6242005540
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat sort
85 kr
Til butik
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat sort billede

Produktinformation

Indbygningsspot med GU10 i mat sort Nordtronics Quick Install er et downlight der både er nemt og hurtig at montere. Den er blevet godkendt til installation direkte i brændbart materiale eller isolering. Spotten har en indbygningshøjde på 63 mm, hvilket g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: black
Størrelse: diameter 87 mm, cut-out 75 mm, height 63 mm
EAN: 5704629005549
Varenr.: 6242005540
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Quick Install G2 GU10, rund, inden- og udendrs, mat sort - Nordtronic
85,5 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat sort
86 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat sort
89 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Quick Install G2 rund Ø75 sort GU10 H63mm
89,25 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Quick Install G2 rund Ø75 sort GU10 H63mm
89,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Quick install g2 gu10 sort inde/ude
98,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat sort
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, mat sort, inden- og udendørs brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, mat sort, inden- og udendørs brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK62,24 kr101,24 krKøb
2Greenline84 kr84 krKøb
3LavprisEl85 kr85 krKøb
4WATTOO.DK85,5 kr85,5 krKøb
5LampeGuru.dk86 kr86 krKøb
6BilligVVS DK89 kr89 krKøb
7EL-GROSSISTEN89,25 kr89,25 krKøb
8EL-NETSALG89,25 kr89,25 krKøb
9MaintainIt98,75 kr98,75 krKøb
10LavprisVVS109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, mat sort, inden- og udendørs brug

PriceData har fulgt prisen på NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, mat sort, inden- og udendørs brug i 181 dage. Laveste pris i perioden er 62,24 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 62,24 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, mat sort, inden- og udendørs brug. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, mat sort, inden- og udendørs brug de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202662,24 kr20,76 kr (25%)
1. maj 202683 kr1 kr (1%)
23. apr. 202684 kr1 kr (1%)
6. feb. 202685 kr4 kr (4%)
9. jan. 202689 kr3 kr (3%)
17. dec. 202586 kr
14. dec. 202585,5 kr
8. dec. 202586 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret