Gå til hovedindhold

Nordtronic Quick Install G2 5-polet indbygningsspot, GU10, inden- og udendrs, mat hvid

NordtronicLamperEAN: 5704629005525
Pris fra 78 krtil 99 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordtronic Quick Install G2 5-polet indbygningsspot, GU10, inden- og udendrs, mat hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install G2 5-polet indbygningsspot, GU10, inden- og udendrs, mat hvid
78 kr
Til butik
Nordtronic Quick Install G2 5-polet indbygningsspot, GU10, inden- og udendrs, mat hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: WATTOO.DK Belysning Indbygningsspot
EAN: 5704629005525
Varenr.: 6242005524
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDTRONIC Quick Install G2, GU10, rund, mat hvid, inden- og udendørs brug
87 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat hvid
88 kr
Til butik
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat hvid billede

Produktinformation

Indbygningsspot med GU10 i mat hvid Nordtronics Quick Install er et downlight der både er nemt og hurtig at montere. Den er blevet godkendt til installation direkte i brændbart materiale eller isolering. Spotten har en indbygningshøjde på 63 mm, hvilket g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: white
EAN: 5704629005525
Varenr.: 6242005524
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install G2 ø87mm GU10 230v IP44, mat hvid, inden- og udendørs
89 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Quick Install G2 rund Ø75 hvid GU10 H63mm
89,25 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat hvid
91 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat hvid
91 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat hvid
96 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Quick install g2 gu10 hvid inde/ude
98,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Quick Install indbygningsspot, GU10, rund, mat hvid
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Quick Install G2 5-polet indbygningsspot, GU10, inden- og udendrs, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Quick Install G2 5-polet indbygningsspot, GU10, inden- og udendrs, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK78 kr78 krKøb
2CS MEGASTORE DK87 kr126 krKøb
3LavprisEl88 kr88 krKøb
4Elvvs.dk89 kr89 krKøb
5EL-NETSALG89,25 kr89,25 krKøb
6LampeGuru.dk91 kr91 krKøb
7LavprisVVS91 kr91 krKøb
8Greenline96 kr96 krKøb
9MaintainIt98,75 kr98,75 krKøb
10BilligVVS DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic Quick Install G2 5-polet indbygningsspot, GU10, inden- og udendrs, mat hvid

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic Quick Install G2 5-polet indbygningsspot, GU10, inden- og udendrs, mat hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Nordtronic Quick Install G2 5-polet indbygningsspot, GU10, inden- og udendrs, mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Nordtronic Quick Install G2 5-polet indbygningsspot, GU10, inden- og udendrs, mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202678 kr8 kr (9%)
1. jun. 202686 kr8 kr (10%)
27. maj 202678 kr8 kr (9%)
5. maj 202686 kr2 kr (2%)
29. jan. 202688 kr
26. jan. 202687,5 kr
14. jan. 202688 kr1 kr (1%)
13. jan. 202689 kr
7. jan. 202688,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret