Gå til hovedindhold

NORDTRONIC Lucette G2 7,5W Ø120mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid

NordtronicLamperEAN: 5704629004931
Pris fra 243 krtil 346,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 103,25 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NORDTRONIC Lucette G2 7,5W Ø120mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 243 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lucette G2, LED indbygningsspot / panel, mat hvid, 120 mm / 7,5W
243 kr
Til butik
Lucette G2, LED indbygningsspot / panel, mat hvid, 120 mm / 7,5W billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: WATTOO.DK Belysning Indbygningsspot Lav indbygningshjde
EAN: 5704629004931
Varenr.: 9900700017
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDTRONIC Lucette G2 7,5W Ø120mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid
243 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø12 cm
250 kr
Til butik
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø12 cm billede

Produktinformation

Indbygningsspot med CCT-switch og høj farvegengivelse Skab en jævn og behagelig belysning i hjemmet med Lucette G2 et indbygningsspot på Ø12 cm, der kombinerer diskret design med fleksibel funktionalitet. Det slanke panel på kun 22 mm i højden forsvinder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Størrelse: 120 mm
EAN: 5704629004931
Varenr.: 6242004936
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø12 cm
259 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø12 cm
259 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lucette g2 7,5w ø120 mm
275 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø12 cm
289 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø12 cm
295 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lucette G2 Ø120 mm 7,5W 3000K /4000K 500/550lm CRI90 IP44 Inde/Ude Dæmpbar, mat hvid
346,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC Lucette G2 7,5W Ø120mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC Lucette G2 7,5W Ø120mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK243 kr243 krKøb
2CS MEGASTORE DK243 kr282 krKøb
3LavprisEl250 kr250 krKøb
4LampeGuru.dk259 kr259 krKøb
5LavprisVVS259 kr259 krKøb
6MaintainIt275 kr275 krKøb
7Greenline289 kr289 krKøb
8BilligVVS DK295 kr295 krKøb
9vvsfittings.dk346,25 kr346,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORDTRONIC Lucette G2 7,5W Ø120mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid

PriceData har fulgt prisen på NORDTRONIC Lucette G2 7,5W Ø120mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 288 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 243 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for NORDTRONIC Lucette G2 7,5W Ø120mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for NORDTRONIC Lucette G2 7,5W Ø120mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026243 kr1 kr (0%)
27. maj 2026244 kr1 kr (0%)
25. maj 2026245 kr1 kr (0%)
23. maj 2026246 kr1 kr (0%)
22. maj 2026247 kr1 kr (0%)
20. maj 2026248 kr1 kr (0%)
18. maj 2026249 kr1 kr (0%)
17. maj 2026250 kr1 kr (0%)
14. maj 2026251 kr1 kr (0%)
12. maj 2026252 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret