Gå til hovedindhold

NORDTRONIC Lucette G2 18W Ø224mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid

NordtronicLamperEAN: 5704629004955
Pris fra 314 krtil 461,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 147,25 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NORDTRONIC Lucette G2 18W Ø224mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 314 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lucette G2, LED indbygningsspot / panel, mat hvid, 224 mm / 18W
314 kr
Til butik
Lucette G2, LED indbygningsspot / panel, mat hvid, 224 mm / 18W billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: WATTOO.DK Belysning Indbygningsspot Lav indbygningshjde
EAN: 5704629004955
Varenr.: 9900700019
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDTRONIC Lucette G2 18W Ø224mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid
327 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Downlight Lucette G2, 18W CCT 3000/4000K, Ø224 mm
335,95 kr
Til butik
Downlight Lucette G2, 18W CCT 3000/4000K, Ø224 mm billede

Produktinformation

Lucette G2 er en videreudvikling af Nordtronics velkendte Lucette panel serie. Hvor Nordtronics Easy Install koncept som altid har været i fokus. Lucette G2, har CCT-switch (3000K/4000K), er dæmpbar (Bagkant) og må installeres både inden- og udendørs. º G...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5704629004955
Varenr.: 15840897565007
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø25 cm
349 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø25 cm
349 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lucette g2 18w ø224 mm
367,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø25 cm
369 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø25 cm
375 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lucette G2 Ø224 mm 18W 3000K /4000K 1500/1600lm CRI90 IP44 Inde/Ude Dæmpbar, mat hvid
461,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC Lucette G2 18W Ø224mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC Lucette G2 18W Ø224mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK314 kr314 krKøb
2CS MEGASTORE DK327 kr366 krKøb
3EL-GROSSISTEN335,95 kr335,95 krKøb
4LampeGuru.dk349 kr349 krKøb
5LavprisVVS349 kr349 krKøb
6MaintainIt367,5 kr367,5 krKøb
7Greenline369 kr369 krKøb
8BilligVVS DK375 kr375 krKøb
9vvsfittings.dk461,25 kr461,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORDTRONIC Lucette G2 18W Ø224mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid

PriceData har fulgt prisen på NORDTRONIC Lucette G2 18W Ø224mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 292 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 384 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 329 kr.

Den nuværende pris på 314 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 21 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for NORDTRONIC Lucette G2 18W Ø224mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for NORDTRONIC Lucette G2 18W Ø224mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026314 kr13 kr (4%)
30. apr. 2026327 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026328 kr5 kr (2%)
19. apr. 2026323 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026324 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026325 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026326 kr3 kr (1%)
8. apr. 2026323 kr2 kr (1%)
7. apr. 2026325 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026324 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret