Gå til hovedindhold

NORDTRONIC Lucette G2 24W Ø300mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid

NordtronicLamperEAN: 5704629004962
Pris fra 406 krtil 572,5 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 166,5 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NORDTRONIC Lucette G2 24W Ø300mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 406 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lucette G2, LED indbygningsspot / panel, mat hvid, 300 mm / 24W
406 kr
Til butik
Lucette G2, LED indbygningsspot / panel, mat hvid, 300 mm / 24W billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: WATTOO.DK Belysning Indbygningsspot Lav indbygningshjde
EAN: 5704629004962
Varenr.: 9900700020
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDTRONIC Lucette G2 24W Ø300mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid
406 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø30 cm
418 kr
Til butik
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø30 cm billede

Produktinformation

Indbygningsspot med CCT-switch og høj farvegengivelse Skab en jævn og behagelig belysning i hjemmet med Lucette G2 et indbygningsspot på Ø30 cm, der kombinerer diskret design med fleksibel funktionalitet. Det slanke panel på kun 22 mm i højden forsvinder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Størrelse: 300mm
EAN: 5704629004962
Varenr.: 6242004965
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø30 cm
439 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø30 cm
439 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lucette g2 24w ø300 mm
458,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø30 cm
459 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Lucette G2 indbygningsspot, Ø30 cm
465 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lucette G2 Ø300 mm 24W 3000K /4000K 2000/2100lm CRI90 IP44 Inde/Ude Dæmpbar, mat hvid
572,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC Lucette G2 24W Ø300mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC Lucette G2 24W Ø300mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK406 kr406 krKøb
2CS MEGASTORE DK406 kr445 krKøb
3LavprisEl418 kr418 krKøb
4LampeGuru.dk439 kr439 krKøb
5LavprisVVS439 kr439 krKøb
6MaintainIt458,75 kr458,75 krKøb
7Greenline459 kr459 krKøb
8BilligVVS DK465 kr465 krKøb
9vvsfittings.dk572,5 kr572,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORDTRONIC Lucette G2 24W Ø300mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid

PriceData har fulgt prisen på NORDTRONIC Lucette G2 24W Ø300mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 365 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 481 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 416 kr.

Den nuværende pris på 406 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for NORDTRONIC Lucette G2 24W Ø300mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for NORDTRONIC Lucette G2 24W Ø300mm Dæmpbar 3000K/4000K CCT-Switch CRI90 Inden- og Udendørs mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026406 kr1 kr (0%)
17. maj 2026407 kr1 kr (0%)
14. maj 2026408 kr1 kr (0%)
12. maj 2026409 kr1 kr (0%)
11. maj 2026410 kr1 kr (0%)
8. maj 2026411 kr1 kr (0%)
7. maj 2026412 kr1 kr (0%)
5. maj 2026413 kr1 kr (0%)
3. maj 2026414 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026415 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret