Gå til hovedindhold

Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 83 - 2700K, 410lm, inkl. driver, Kobber / Indendrs

NordtronicLamperEAN: 5704629003767
Pris fra 277 krtil 319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 232 kr 8. maj

Sammenlign priser på Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 83 - 2700K, 410lm, inkl. driver, Kobber / Indendrs og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 277 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 83 - 2700K, 410lm, inkl. driver, Kobber / Indendrs
277 kr
Til butik
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 83 - 2700K, 410lm, inkl. driver, Kobber / Indendrs billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: WATTOO.DK Belysning Indbygningsspot
EAN: 5704629003767
Varenr.: 35811062
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø8,3 cm, kobber, 2700K
277 kr
Til butik
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø8,3 cm, kobber, 2700K billede

Produktinformation

Fleksibel indbygningsspot i kobber til små og store projekter Her får du en lav indbygningsspot i kobber, der gør det nemt at skabe flot og funktionelt lys også hvor pladsen er trang. Med sin lave højde på bare 33 mm passer spotten ind de fleste lofter,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: copper
Størrelse: Ø83 mm
EAN: 5704629003767
Varenr.: 6242003762
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nordtronic - Low Profile Flexible G2, 5w 2700K (410 lumen), ø97mm, Hul: 83mm, kobber, indendørs
277 kr
Til butik
Nordtronic - Low Profile Flexible G2, 5w 2700K (410 lumen), ø97mm, Hul: 83mm, kobber, indendørs billede

Produktinformation

Nordtronic Low Profile Flexible G2 6W 2700K 410 Lumen Ø97mm Hul 83mm Kobber Indendørs Dette indbygningsspot fra Nordtronic er designet til indendørs brug og tilbyder en lav profil, hvilket gør det ideelt til installation i lofter med begrænset plads. Spec...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Nordtronic Low Profile Flexible G2 med driver
EAN: 5704629003767
Varenr.: 3195183
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø8,3 cm, kobber, 2700K
289 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø8,3 cm, kobber, 2700K
289 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø8,3 cm, kobber, 2700K
315 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø8,3 cm, kobber, 2700K
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 83 - 2700K, 410lm, inkl. driver, Kobber / Indendrs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 83 - 2700K, 410lm, inkl. driver, Kobber / Indendrs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK277 kr277 krKøb
2LavprisEl277 kr277 krKøb
3Elvvs.dk277 kr277 krKøb
4LampeGuru.dk289 kr289 krKøb
5LavprisVVS289 kr289 krKøb
6BilligVVS DK315 kr315 krKøb
7Greenline319 kr319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 83 - 2700K, 410lm, inkl. driver, Kobber / Indendrs

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 83 - 2700K, 410lm, inkl. driver, Kobber / Indendrs i 182 dage. Laveste pris i perioden er 232 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 277 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 83 - 2700K, 410lm, inkl. driver, Kobber / Indendrs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 83 - 2700K, 410lm, inkl. driver, Kobber / Indendrs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026277 kr4 kr (1%)
23. maj 2026273 kr1 kr (0%)
22. maj 2026274 kr25 kr (10%)
11. maj 2026249 kr16,95 kr (7%)
9. maj 2026232,05 kr
8. maj 2026232 kr42 kr (15%)
7. maj 2026274 kr41,95 kr (18%)
30. apr. 2026232,05 kr41,95 kr (15%)
29. apr. 2026274 kr41,95 kr (18%)
23. apr. 2026232,05 kr40,95 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret