Gå til hovedindhold

Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - Dim To Warm, 320lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs

NordtronicLamperEAN: 5704629003033
Pris fra 245 krtil 392,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 147,5 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - Dim To Warm, 320lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, DTW, hvid
245 kr
Til butik
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, DTW, hvid billede

Produktinformation

Fleksibel hvid indbygningsspot til både inde og ude Her får du en smart og fleksibel indbygningsspot i hvid, der passer til både indendørs og udendørs montering. Spottet er nemt at installere, og du kan justere farvetemperaturen fra hyggeligt varmt lys ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: Ø55 mm; Ø75 mm; Ø83 mm
EAN: 5704629003033
Varenr.: 6242003034
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - Dim To Warm, 320lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs
259 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, DTW, hvid
259 kr
Til butik
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, DTW, hvid billede

Produktinformation

Fleksibel indbygningsspot til både inde og ude Nordtronic Low Profile Flexible G2 i hvid Drømmer du om belysning, der både tilpasser sig rummets stemning og dine daglige behov? Med denne hvide indbygningsspot fra Nordtronic Low Profile Flexible G2-serien...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: Ø55 mm; Ø75 mm; Ø83 mm
EAN: 5704629003033
Varenr.: 6242003034
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, DTW, hvid
259 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, DTW, hvid
259 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible indbygningsspot, driver, Ø7,5 cm, DTW, hvid
269 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Low Profile Flexible G2 LED-Spot Ø75 mm – Dim-To-Warm (1800-3000K) Mat Hvid m/Driver (Ind & Ude)
365 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Low Profile Flexible G2 Ø75 DTW 1800-3000K m/driver, mat hvid, ind & ude
392,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - Dim To Warm, 320lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - Dim To Warm, 320lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl245 kr245 krKøb
2WATTOO.DK259 kr259 krKøb
3BilligVVS DK259 kr259 krKøb
4Greenline259 kr259 krKøb
5LampeGuru.dk259 kr259 krKøb
6LavprisVVS269 kr269 krKøb
7CS MEGASTORE DK365 kr404 krKøb
8vvsfittings.dk392,5 kr392,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - Dim To Warm, 320lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - Dim To Warm, 320lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs i 181 dage. Laveste pris i perioden er 245 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 366 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 308 kr.

Den nuværende pris på 245 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - Dim To Warm, 320lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - Dim To Warm, 320lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026245 kr14 kr (5%)
30. maj 2026259 kr14 kr (6%)
22. maj 2026245 kr14 kr (5%)
21. maj 2026259 kr22 kr (8%)
11. maj 2026281 kr14,95 kr (6%)
8. maj 2026266,05 kr98,95 kr (27%)
7. maj 2026365 kr98,95 kr (37%)
30. apr. 2026266,05 kr99,95 kr (27%)
29. apr. 2026366 kr99,95 kr (38%)
21. apr. 2026266,05 kr46,95 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret