Gå til hovedindhold

Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 3000K, 460lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs

NordtronicLamperEAN: 5704629003019
Pris fra 175 krtil 346,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 171,25 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 149 kr 8. maj

Sammenlign priser på Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 3000K, 460lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K
-49%175 kr
Før 342 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K billede

Produktinformation

Fleksibel indbygningsspot til både inde og ude lav indbygningshøjde og høj farvegengivelse Her får du en indbygningsspot, der gør det nemt at opgradere belysningen både indendørs og udendørs. Den hvide LED-spot har en diameter på 87 mm, passer til et uds...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: mat white
Størrelse: Ø75 mm
EAN: 5704629003019
Varenr.: 6242003018
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K
-46%185 kr
Før 342 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K billede

Produktinformation

Fleksibel indbygningsspot til både inde og ude - Nordtronic Low Profile Flexible G2, Ø7,5 cm, hvid, 3000K Drømmer du om en belysning, der både er nem at installere og leverer et smukt, varmt lys i hele dit hjem? Denne fleksible indbygningsspot fra Nordt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Spots
Farve: mat white
Størrelse: Ø75 mm
EAN: 5704629003019
Varenr.: 6242003018
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K
185 kr
Til butik
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K billede

Produktinformation

Fleksibel indbygningsspot til dit hjem lav indbygningshøjde og varm belysning Skab præcis den stemning, du ønsker, både inde og ude, med denne indbygningsspot i mat hvid. Med sin lave indbygningshøjde på kun 33 mm er den oplagt til steder, hvor pladsen e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Lamper & spots
Farve: mat white
Størrelse: Ø75 mm
EAN: 5704629003019
Varenr.: 6242003018
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K
185 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot, Ø7,5 cm, hvid, 3000K
195 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 3000K, 460lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs
225 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDTRONIC Low Profile Flexible G2 Ø75 3000K driver, rund, mat hvid, inden- og udendørs brug
225 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Low profile flexible g2 ø75 3k mh driv
236,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Low Profile Flexible G2 Ø75 med driver, 6W, 3000K, mat hvid
320 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Low Profile Flexible G2 Ø75 3000K m/driver, mat hvid, rund, ind & ude
346,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 3000K, 460lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 3000K, 460lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl175 kr175 krKøb
2LampeGuru.dk185 kr185 krKøb
3BilligVVS DK185 kr185 krKøb
4Greenline185 kr185 krKøb
5LavprisVVS195 kr195 krKøb
6WATTOO.DK225 kr225 krKøb
7CS MEGASTORE DK225 kr264 krKøb
8MaintainIt236,25 kr236,25 krKøb
9Proshop DK320 kr359 krKøb
10vvsfittings.dk346,25 kr346,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 3000K, 460lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs

PriceData har fulgt prisen på Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 3000K, 460lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs i 182 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 228 kr.

Den nuværende pris på 175 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 3000K, 460lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Nordtronic Low Profile Flexible G2 indbygningsspot 75 - 3000K, 460lm, inkl. driver, Hvid (mat) / Inden- og udendrs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026175 kr10 kr (5%)
30. maj 2026185 kr10 kr (6%)
22. maj 2026175 kr41,59 kr (19%)
11. maj 2026216,59 kr67,59 kr (45%)
8. maj 2026149 kr87,25 kr (37%)
7. maj 2026236,25 kr87,25 kr (59%)
3. maj 2026149 kr30 kr (17%)
1. maj 2026179 kr11,4 kr (6%)
30. apr. 2026190,4 kr22,6 kr (11%)
29. apr. 2026213 kr22,6 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret