Gå til hovedindhold

NORDTRONIC ECOtech Plafond Sensor, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid

NordtronicLamperEAN: 5704629006126
Pris fra 118 krtil 161,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 43,25 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115 kr 5. mar.

Sammenlign priser på NORDTRONIC ECOtech Plafond Sensor, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordtronic LED loftlampe med sensor, 25 cm, 1050 lumen, 12W, CCT - ECOtech plafond
118 kr
Til butik
Nordtronic LED loftlampe med sensor, 25 cm, 1050 lumen, 12W, CCT - ECOtech plafond billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: WATTOO.DK Belysning Lamper (indendrs) LED Plafonder
EAN: 5704629006126
Varenr.: 9900700007
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDTRONIC ECOtech Plafond Sensor, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid
127 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech plafond med sensor, Ø25 cm
129 kr
Til butik
Nordtronic Ecotech plafond med sensor, Ø25 cm billede

Produktinformation

Plafond med sensor og dæmpbar LED belysning En plafond skal ofte kunne mere end bare lyse op. Denne model fra ECOtech-serien kombinerer et enkelt og diskret design med en indbygget sensor, justerbar lysfarve og dæmpbar funktion. Perfekt til fx entreen, br...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: 250 mm
EAN: 5704629006126
Varenr.: 6242006125
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech plafond med sensor, Ø25 cm
129 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ecotech Plafond Sensor 12W 3/4/5K Cct
129,85 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech plafond med sensor, Ø25 cm
134 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ecotech plafond sensor 12w 3/4/5k cct
135 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech plafond med sensor, Ø25 cm
149 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
ECOtech Plafond Sensor 12W 3000/4000/5000K CCT 900/1050/1000lm Ø250, mat hvid
161,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC ECOtech Plafond Sensor, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC ECOtech Plafond Sensor, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK118 kr118 krKøb
2CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
3LampeGuru.dk129 kr129 krKøb
4LavprisVVS129 kr129 krKøb
5Billigelogvvs.dk129,85 kr129,85 krKøb
6Greenline134 kr134 krKøb
7MaintainIt135 kr135 krKøb
8BilligVVS DK149 kr149 krKøb
9vvsfittings.dk161,25 kr161,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORDTRONIC ECOtech Plafond Sensor, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid

PriceData har fulgt prisen på NORDTRONIC ECOtech Plafond Sensor, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for NORDTRONIC ECOtech Plafond Sensor, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for NORDTRONIC ECOtech Plafond Sensor, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026118 kr2 kr (2%)
10. maj 2026120 kr8 kr (6%)
7. maj 2026128 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026128 kr10 kr (8%)
18. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
31. mar. 2026118 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret