Gå til hovedindhold

NORDTRONIC ECOtech Plafond, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid, dæmpbar

NordtronicLamperEAN: 5704629006119
Pris fra 98 krtil 138,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 40,75 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NORDTRONIC ECOtech Plafond, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid, dæmpbar og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech plafond, Ø25 cm
-10%98 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordtronic Ecotech plafond, Ø25 cm billede

Produktinformation

Dæmpbar plafond med justerbart lys Med ECOtech plafond fra Nordtronic får du en pålidelig og funktionel belysningsløsning, der gør hverdagen lidt nemmere. Uanset om du skal bruge lys i bryggerset, entréen eller på kontoret, giver den indbyggede CCT-teknol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: Ø250x55 mm
EAN: 5704629006119
Varenr.: 6242006112
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nordtronic LED loftlampe, 25 cm, 1050 lumen, 12W, CCT - ECOtech plafond
98 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ECOTECH PLAFOND 12W 3/4/5K CCT Ø250 MH
104,36 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech plafond, Ø25 cm
109 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech plafond, Ø25 cm
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordtronic Ecotech plafond, Ø25 cm
109 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ecotech Plafond 12W 3/4/5K Cct Ø250 Mh
110,99 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NORDTRONIC ECOtech Plafond, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid, dæmpbar
113 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ecotech plafond 12w 3/4/5k cct ø250 mh
115 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
ECOtech Plafond 12W 3000/4000/5000K CCT 900/1050/1000lm Ø250 Dæmpbar, mat hvid
138,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC ECOtech Plafond, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid, dæmpbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NORDTRONIC ECOtech Plafond, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid, dæmpbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline98 kr98 krKøb
2WATTOO.DK98 kr98 krKøb
3EL-GROSSISTEN104,36 kr104,36 krKøb
4BilligVVS DK109 kr109 krKøb
5LampeGuru.dk109 kr109 krKøb
6LavprisVVS109 kr109 krKøb
7Billigelogvvs.dk110,99 kr110,99 krKøb
8CS MEGASTORE DK113 kr152 krKøb
9MaintainIt115 kr115 krKøb
10vvsfittings.dk138,75 kr138,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NORDTRONIC ECOtech Plafond, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid, dæmpbar

PriceData har fulgt prisen på NORDTRONIC ECOtech Plafond, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid, dæmpbar i 181 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for NORDTRONIC ECOtech Plafond, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid, dæmpbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for NORDTRONIC ECOtech Plafond, 12W, 3000/4000/5000K CCT-Switch, Ø250, mat hvid, dæmpbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202698 kr5 kr (5%)
27. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026102 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026102 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026103 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026102 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026103 kr1 kr (1%)
15. mar. 2026102 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026103 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret