Gå til hovedindhold

Nordlux Link Frøya - Loftsspotlys - 1 stik - GU10 - hvid

NordluxLamperEAN: 5701581373389
Pris fra 109 krtil 179,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 70,95 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Nordlux Link Frøya - Loftsspotlys - 1 stik - GU10 - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Link Frøya 1F skinnespot
109 kr
Til butik
Nordlux Link Frøya 1F skinnespot billede

Produktinformation

Vinkel dit lys efter behov med skinnespots Frøya skinnespot er anderledes i sit design, i forhold de fleste andre skinnespots vi har her på siden. Lyskilden stikker nemlig ud fra lampen og efterlader et industrielt look. Det industrielle lampehoved udsend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: 109 x 36 x 88 mm
EAN: 5701581373389
Varenr.: 4245373381
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Link Frøya 1F skinnespot
119 kr
Til butik
Nordlux Link Frøya 1F skinnespot billede

Produktinformation

Spotlampe til Link SystemExplore fra Nordlux er beregnet til direkte montage i Link System strømskinnerne. Spottet leveres inkl. adapter, som gør det klar til brug. OBS: Lampen leveres uden GU10 lyskilde. Husk derfor at tilkøbe denne.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: 109 x 36 x 88 mm
EAN: 5701581373389
Varenr.: 4245373381
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Link Frøya 1F skinnespot
119 kr
Til butik
Nordlux Link Frøya 1F skinnespot billede

Produktinformation

Funktionelt skinnespot fra Nordlux Nordlux Link Frøya 1F skinnespot er en stilfuld og funktionel belysningsløsning til dit hjem. Med sit moderne design og fleksible justeringsmuligheder kan du nemt rette lyset i den ønskede retning. Den er kompatibel med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Spots
Farve: white
Størrelse: 109 x 36 x 88 mm
EAN: 5701581373389
Varenr.: 4245373381
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Link System Froya spot, hvid
155 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Link Frøya - Loftsspotlys - 1 stik - GU10 - hvid
165 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Link Frøya 1F skinnespot
179 kr
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Link Frøya Loftspot hvid - Nordlux
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Link Frøya - Loftsspotlys - 1 stik - GU10 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordlux Link Frøya - Loftsspotlys - 1 stik - GU10 - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk109 kr109 krKøb
2BilligVVS DK119 kr119 krKøb
3Greenline119 kr119 krKøb
4Proshop DK155 kr194 krKøb
5CS MEGASTORE DK165 kr204 krKøb
6LavprisVVS179 kr179 krKøb
7Luxlight.dk179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordlux Link Frøya - Loftsspotlys - 1 stik - GU10 - hvid

PriceData har fulgt prisen på Nordlux Link Frøya - Loftsspotlys - 1 stik - GU10 - hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Nordlux Link Frøya - Loftsspotlys - 1 stik - GU10 - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Nordlux Link Frøya - Loftsspotlys - 1 stik - GU10 - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026109 kr6 kr (6%)
12. maj 2026103 kr6 kr (6%)
11. maj 2026109 kr6 kr (6%)
24. apr. 2026103 kr6 kr (6%)
23. apr. 2026109 kr6 kr (6%)
9. apr. 2026103 kr5 kr (5%)
1. apr. 202698 kr6 kr (6%)
2. mar. 2026104 kr5 kr (5%)
1. mar. 2026109 kr5 kr (5%)
28. feb. 2026104 kr10 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret