Gå til hovedindhold

Link Strømskinne 2M sort - Afhentning Odense - Så længe lager haves Nordlux

NordluxLamperEAN: 5701581356382
Pris fra 169 krtil 205 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Link Strømskinne 2M sort - Afhentning Odense - Så længe lager haves Nordlux og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Link strmskinne, 1 meter, sort - Nordlux
169 kr
Til butik
Link strmskinne, 1 meter, sort - Nordlux billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: WATTOO.DK Mrker Nordlux
EAN: 5701581356382
Varenr.: 79079903
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Link Strømskinne 2M sort - Afhentning Odense - Så længe lager haves Nordlux
-24%175 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Link Strømskinne 2M sort - Afhentning Odense - Så længe lager haves Nordlux billede

Produktinformation

Nordlux er producenten bag Link Strømskinne 1M Sort. De har designet en fleksibel og enkel strømskinne, hvor du kan hænge lamper fra. Den vil være særligt egnet til at blive placeret over spisebordet, da man kan flytte sine lamper efter situationen og det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Nordlux - Alt undtagen Aludra (Husk at lig ting der ikke er aludra i her ved oprettelser)
Farve: Sort
EAN: 5701581356382
Varenr.: 2m sort skinne nordlux
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Link 1F strømskinne, sort, 1 meter
179 kr
Til butik
Nordlux Link 1F strømskinne, sort, 1 meter billede

Produktinformation

Få fleksibelt belysning i hjemmet med strømskinner 1 meter lang sort strømskinne fra Nordlux. Strømskinnen en del af det 1-fasede skinnesystem. Skinnesystemet er især velegnet til butikker eller større belysningsanlæg. Systemet kan dog også sagtens bruges...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Montering
Farve: black
Størrelse: 1000x35x18 mm
EAN: 5701581356382
Varenr.: 4245356382
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Link 1F strømskinne, sort, 1 meter
179 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Link 1F strømskinne, sort, 1 meter
189 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Link 1F strømskinne, sort, 1 meter
199 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Link System strømskinne, 1 meter, sort
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Link Strømskinne 2M sort - Afhentning Odense - Så længe lager haves Nordlux koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Link Strømskinne 2M sort - Afhentning Odense - Så længe lager haves Nordlux koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK169 kr169 krKøb
2Luxlight.dk175 kr175 krKøb
3LampeGuru.dk179 kr179 krKøb
4LavprisVVS179 kr179 krKøb
5BilligVVS DK189 kr189 krKøb
6Greenline199 kr199 krKøb
7Proshop DK205 kr244 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Link Strømskinne 2M sort - Afhentning Odense - Så længe lager haves Nordlux

PriceData har fulgt prisen på Link Strømskinne 2M sort - Afhentning Odense - Så længe lager haves Nordlux i 182 dage. Laveste pris i perioden er 158 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Link Strømskinne 2M sort - Afhentning Odense - Så længe lager haves Nordlux. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Link Strømskinne 2M sort - Afhentning Odense - Så længe lager haves Nordlux de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026169 kr6 kr (3%)
11. maj 2026175 kr6 kr (4%)
24. apr. 2026169 kr6 kr (3%)
23. apr. 2026175 kr6 kr (4%)
21. mar. 2026169 kr5 kr (3%)
18. mar. 2026164 kr6 kr (4%)
2. mar. 2026158 kr11 kr (7%)
1. mar. 2026169 kr11 kr (7%)
14. feb. 2026158 kr11 kr (7%)
12. feb. 2026169 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret