Gå til hovedindhold

Nordic Naturals - (Danish Label) Ultimate Omega Fiskeolie, 1280mg Lemon - 120 softgels

Nordic NaturalsSundhed og skønhedEAN: 0768990827617
Pris fra 411,95 krtil 549,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordic Naturals - (Danish Label) Ultimate Omega Fiskeolie, 1280mg Lemon - 120 softgels og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 411.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Ultimate Omega Nordic Naturals - 120 kapsler
-25%411,95 kr
Før 549,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ultimate Omega Nordic Naturals - 120 kapsler billede

Produktinformation

Nordic Naturals Ultimate Omega fiskeolie indeholder fiskeolie fra vildtfangede dybhavsfisk (ansjoser, sardiner, makrel og sild).Ultimate Omega fiskeolie indeholder EPA og DHA. EPA + DHA bidrager til en normal funktion af hjertet. Den gavnlige effekt opnås...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Omega 3
EAN: 0768990827617
Varenr.: 14201
Gå til Muscle Supplements DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Nordic Naturals Ultimate Omega Fiskeolie med Citronsmag 1280 mg - 120 softgels
480,75 kr
Til butik
Nordic Naturals Ultimate Omega Fiskeolie med Citronsmag 1280 mg - 120 softgels billede

Produktinformation

Nordic Naturals - (Danish Label) Ultimate Omega Fiskeolie, 1280mg Lemon - 120 softgels Opdag ren og naturlig kvalitet med Nordic Naturals Ultimate Omega Fiskeolie. Dette produkt er fremstillet i USA og pakket i en praktisk beholder med 120 softgels, der g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sundhed og velvære
EAN: 0768990827617
Varenr.: 47540
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nordic Naturals Ultimate Omega fiskeolie, 120kap.
496,08 kr
Til butik
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Nordic Naturals Ultimate Omega 3 med citronsmag 1000 mg.
499 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ultimate Omega fiskeolie - 120 kapsler
532 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nordic Naturals Ultimate Omega 120 kapsler
549,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Naturals - (Danish Label) Ultimate Omega Fiskeolie, 1280mg Lemon - 120 softgels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Naturals - (Danish Label) Ultimate Omega Fiskeolie, 1280mg Lemon - 120 softgels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur411,95 kr411,95 krKøb
2Muscle Supplements DK480,75 kr480,75 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk496,08 kr496,08 krKøb
4Skinsense499 kr499 krKøb
5Økologisk-Supermarked532 kr532 krKøb
6Helsegrossisten.dk549,95 kr549,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordic Naturals - (Danish Label) Ultimate Omega Fiskeolie, 1280mg Lemon - 120 softgels

PriceData har fulgt prisen på Nordic Naturals - (Danish Label) Ultimate Omega Fiskeolie, 1280mg Lemon - 120 softgels i 179 dage. Laveste pris i perioden er 411,95 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 483 kr.

Den nuværende pris på 411,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Nordic Naturals - (Danish Label) Ultimate Omega Fiskeolie, 1280mg Lemon - 120 softgels. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Nordic Naturals - (Danish Label) Ultimate Omega Fiskeolie, 1280mg Lemon - 120 softgels de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026411,95 kr68,8 kr (14%)
3. maj 2026480,75 kr13,2 kr (3%)
15. apr. 2026493,95 kr2 kr (0%)
14. apr. 2026495,95 kr3,05 kr (1%)
13. apr. 2026499 kr3,05 kr (1%)
3. apr. 2026495,95 kr55,99 kr (13%)
1. apr. 2026439,96 kr55,99 kr (11%)
14. mar. 2026495,95 kr3,05 kr (1%)
13. mar. 2026499 kr3,05 kr (1%)
4. mar. 2026495,95 kr28,49 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret