Gå til hovedindhold

Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 237 ml.

Nordic NaturalsSundhed og skønhedEAN: 0768990827631
Pris fra 269 krtil 365,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 96,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 237 ml. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 269 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Nordic naturals naturals Omega 3 m. citrussmag 237 ml
269 kr
Til butik
Nordic naturals naturals Omega 3 m. citrussmag 237 ml billede

Produktinformation

Omega 3 kosttilskud, flydende. Nordic Naturals Omega-3 indeholder DHA, som bidrager til at opretholde et normalt syn, EPA + DHA bidrager til en normal funktion af hjertet, DHA bidrager til at opretholde en normal hjernefunktion.

Produktspecifikationer

Kategori: Populære produkter
EAN: 0768990827631
Varenr.: 39602616369338
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Nordic Naturals Omega-3 Citrus - 237 ml.
-25%273,95 kr
Før 365,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordic Naturals Omega-3 Citrus - 237 ml. billede

Produktinformation

Omega-3 fiskeolie med citrussmag fra Nordic Naturals bliver produceret i Norge udvundet af dybhavsfisk (ansjoser og sardiner).EPA + DHA bidrager til en normal funktion af hjertet. Den gavnlige effekt opnås ved et dagligt indtag på 250 mg EPA og DHA. DHA b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Omega 3
EAN: 0768990827631
Varenr.: 7826
Gå til Muscle Supplements DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Nordic Naturals Omega-3 Fiskeolie med Citronsmag 1560 mg - 237 ml
319,95 kr
Til butik
Nordic Naturals Omega-3 Fiskeolie med Citronsmag 1560 mg - 237 ml billede

Produktinformation

Nordic Naturals - (danish Label) omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 237 ml. Opdag renheden og kvaliteten med Nordic Naturals Omega-3 Fiskeolie. Dette produkt er fremstillet i USA og indeholder 1560 mg omega-3 per servering, hvilket gør det til et praktisk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sundhed og velvære
EAN: 0768990827631
Varenr.: 47532
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nordic Naturals Omega-3 fiskeolie, citronsmag, 237ml.
327,18 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Omega-3 fiskeolie, citronsmag - 237 ml
351 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nordic Naturals Omega 3 Flydende m. citrussmag 237 ml
365,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 237 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 237 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skinsense269 kr269 krKøb
2Duft og Natur273,95 kr273,95 krKøb
3Muscle Supplements DK319,95 kr319,95 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk327,18 kr327,18 krKøb
5Økologisk-Supermarked351 kr351 krKøb
6Helsegrossisten.dk365,95 kr365,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 237 ml.

PriceData har fulgt prisen på Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 237 ml. i 186 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 326,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 295 kr.

Den nuværende pris på 269 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 237 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 237 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026269 kr50,95 kr (16%)
11. maj 2026319,95 kr50,95 kr (19%)
24. mar. 2026269 kr57,95 kr (18%)
23. mar. 2026326,95 kr57,95 kr (22%)
26. feb. 2026269 kr23,95 kr (8%)
25. feb. 2026292,95 kr23,95 kr (9%)
21. feb. 2026269 kr23,95 kr (8%)
20. feb. 2026292,95 kr23,95 kr (9%)
26. jan. 2026269 kr46,95 kr (15%)
25. jan. 2026315,95 kr46,95 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret