Gå til hovedindhold

Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 473 ml.

Nordic NaturalsSundhed og skønhedEAN: 0768990827648
Pris fra 419,95 krtil 543 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 123,05 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 473 ml. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 419.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Nordic Naturals Omega 3 m.citrussmag - 473 ml.
-25%419,95 kr
Før 559,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nordic Naturals Omega 3 m.citrussmag - 473 ml. billede

Produktinformation

Omega-3 fiskeolie med citrussmag fra Nordic Naturals bliver produceret i Norge udvundet af dybhavsfisk (ansjoser og sardiner).EPA + DHA bidrager til en normal funktion af hjertet. Den gavnlige effekt opnås ved et dagligt indtag på 250 mg EPA og DHA. DHA b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Omega 3
EAN: 0768990827648
Varenr.: 9736
Gå til Muscle Supplements DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Nordic Naturals Omega-3 Fiskeolie med Citronsmag 1560 mg - 473 ml
494,48 kr
Til butik
Nordic Naturals Omega-3 Fiskeolie med Citronsmag 1560 mg - 473 ml billede

Produktinformation

Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 473 ml. Opdag renheden og kvaliteten med Nordic Naturals Omega-3 Fiskeolie. Dette produkt er fremstillet i USA og indeholder en høj koncentration af omega-3 fedtsyrer. Den friske citronsma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Sundhed og velvære
EAN: 0768990827648
Varenr.: 47534
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nordic Naturals Omega-3 fiskeolie, citronsmag, 473ml.
506,56 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Omega-3 fiskeolie, citronsmag - 473 ml
543 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 473 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 473 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur419,95 kr419,95 krKøb
2Muscle Supplements DK494,48 kr494,48 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk506,56 kr506,56 krKøb
4Økologisk-Supermarked543 kr543 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 473 ml.

PriceData har fulgt prisen på Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 473 ml. i 185 dage. Laveste pris i perioden er 419,95 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 539,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 491 kr.

Den nuværende pris på 419,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 473 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Nordic Naturals - (Danish Label) Omega-3 Fiskeolie, 1560mg Lemon - 473 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026419,95 kr74,53 kr (15%)
3. maj 2026494,48 kr5,47 kr (1%)
15. apr. 2026499,95 kr6,61 kr (1%)
14. apr. 2026506,56 kr33,39 kr (6%)
13. apr. 2026539,95 kr33,39 kr (7%)
3. apr. 2026506,56 kr58,6 kr (13%)
1. apr. 2026447,96 kr58,99 kr (12%)
14. mar. 2026506,95 kr33 kr (6%)
13. mar. 2026539,95 kr33 kr (7%)
4. mar. 2026506,95 kr30,99 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret