Gå til hovedindhold

Noctua NM-AM4-UXS - Monteringsæt til processorkøler - (for: AM4)

Pris fra 69 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Noctua NM-AM4-UXS - Monteringsæt til processorkøler - (for: AM4) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NM-AM4-UXS - CPU Monteringsbeslag
69 kr
Til butik
Noctua NM-AM4-UXS - CPU Monteringsbeslag billede

Produktinformation

Monteringsæt til processorkøler, (Socket AM4) - se beskrivelse for hvilke Noctua kølere der er understøttet med dette monteringssæt

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: NM-AM4-UXS
EAN: 9010018200362
Varenr.: 2587727
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NM-AM4-UXS Monteringsæt til processorkøler 1-pack Sølv
70 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NM-AM4-UXS - Monteringsæt til processorkøler - (for: AM4)
79 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nm-am4-uxs
-0%81 kr
Før 81,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU-køler monteringssæt Noctua NM-AM4-UxS
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU-køler monteringssæt Noctua NM-AM4-UxS
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NM-AM4-UXS - Monteringsæt til processorkøler - (for: AM4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NM-AM4-UXS - Monteringsæt til processorkøler - (for: AM4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK69 kr108 krKøb
2CompuMail DK70 kr70 krKøb
3CS MEGASTORE DK79 kr118 krKøb
4Dustin DK81 kr167,25 krKøb
5Boligcenter DK139 kr139 krKøb
6Vivas DK159 kr238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NM-AM4-UXS - Monteringsæt til processorkøler - (for: AM4)

PriceData har fulgt prisen på Noctua NM-AM4-UXS - Monteringsæt til processorkøler - (for: AM4) i 79 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 15. marts 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Noctua NM-AM4-UXS - Monteringsæt til processorkøler - (for: AM4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Noctua NM-AM4-UXS - Monteringsæt til processorkøler - (for: AM4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 202669 kr1 kr (1%)
15. mar. 202668 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret