Gå til hovedindhold

Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm CPU Køler - GEEKD.dk

Pris fra 849 krtil 1.219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 370 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 729 kr 4. maj

Sammenlign priser på Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm CPU Køler - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NH-D15S chromax.black - CPU Luftkøler - Max 25 dBA
849 kr
Til butik
Noctua NH-D15S chromax.black - CPU Luftkøler - Max 25 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, luftkøler, passer til AMD Socket AM2 / AM2+ / AM3 / AM3+ / AM4 / FM1 / FM2 / FM2+ & Intel LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA2011 / LGA2011-V3 / LGA2066, støjniveau: 19.2 - 24.6 dBA, Air flow: 68 - 82.7 CFM, køler RPM: 300 - 1500 ± 10%, PWM styret, 140 mm køler, med nikkel-belagt kobber CPU kontaktflade, sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: NH-D15S CH.BK
EAN: 9010018000238
Varenr.: 2912680
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm CPU Køler - GEEKD.dk
939 kr
Til butik
Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm CPU Køler - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at køle din high-end CPU lydløst ned til perfekte temperaturer? Noctua chromax NH-D15S leverer legendary premium køling i et stilrent sort design, der passer perfekt ind i moderne all-black gaming builds. Uanset om du bygger din første gaming-rig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: CPU Luftkøler
EAN: 9010018000238
Varenr.: 48197305762128
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm
948 kr
Til butik
Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm billede

Produktinformation

Noctua chromax NH-D15S - Processor-køler - (for: LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150, AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1) - kobberbase og nikkelbelagt aluminiumsblæsere - 140 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Artikel nr.: NH-D15S CH.BK
EAN: 9010018000238
Varenr.: 997103417
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nh-d15s Chromax.black Cpu Cooler 140mm Køler Krom, Sort
994 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm
1.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm CPU Køler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm CPU Køler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK849 kr888 krKøb
2Geekd939 kr939 krKøb
3CompuMail DK948 kr948 krKøb
4Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb
5Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm CPU Køler - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm CPU Køler - GEEKD.dk i 180 dage. Laveste pris i perioden er 729 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 849 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 808 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm CPU Køler - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Noctua chromax NH-D15S Processor-køler 1-pack Sort 140 mm CPU Køler - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026849 kr120 kr (16%)
4. maj 2026729 kr70 kr (9%)
28. feb. 2026799 kr24 kr (3%)
16. feb. 2026823 kr5 kr (1%)
15. feb. 2026818 kr19 kr (2%)
6. feb. 2026799 kr9 kr (1%)
5. feb. 2026808 kr9 kr (1%)
24. jan. 2026799 kr9 kr (1%)
22. jan. 2026808 kr9 kr (1%)
19. jan. 2026799 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret