Gå til hovedindhold

NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 50 ml

Nina RicciParfume og eau de cologneEAN: 3137370357667
Pris fra 488 krtil 645 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 403 kr 11. apr.

Sammenlign priser på NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 488 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nina Ricci Nina Eau De Toilette 50ml
-20%488 kr
Før 610 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nina Ricci Nina Eau De Toilette 50ml billede

Produktinformation

En moderne, magisk og fortryllende fortælling. Nina, en smuk og forfriskende heltinde, og en moderne og romantisk historie. En trylledrik, et løfte om fortryllelse med en strålende, kraftfuld forførelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Nina Ricci
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 0065183372
EAN: 3137370357667
Varenr.: 3137547
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 50 ml
554 kr
Til butik
NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 50 ml billede

Produktinformation

En elegant eau de toilette som fortryder med frugtig charmeNina Ricci Nina Eau de Toilette er en fortryllende frugtig parfume, som fanger essensen af legende kvindelighed. Denne elegante eau de toilette til damer bygger på æblets forførende kraft, kombineret med citrusfriske topnoter af citron og lime, som overgår til hjertet af kandiserede æbler, brændte mandler og vanilje. Den søde parfume afsluttes med varme basenoter af æbletræ, hvidt cedertræ og moskus, som skaber en uimodståelig duft, der er lige så fristende som forbudt frugt.Hvad der gør Nina Ricci Nina så specielEn blomstret og frugtig duftkomposition med æble som signaturnodeLegende kombination af søde og friske noter til moderne kvindelighedLangvarig duft som udvikler sig smukt på huden gennem dagenIkonisk æbleformet flaske som er lige så smuk som duftenPerfekt til dig som søger en sød parfume med personlighed og charme. Opdag Nina Ricci Nina Eau de Toilette og lad dig forføre af dens uimodståelige duft!

Produktspecifikationer

Mærke: NINA RICCI
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 1406
EAN: 3137370357667
Varenr.: 1406
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nina Ricci NINA EdT 50 ml
610 kr
Til butik
Nina Ricci NINA EdT 50 ml billede

Produktinformation

En blomster- og frugtagtig duft med et strejf af legesyge, den spontane charme hos en ny Eva i sit paradis. Fræk og forførende med et hint af overraskelser og magi. Blomster, frugt. Toppnoter: Citron, lime. Midternoter:Kandiserede æbler, brændte mandler, vanilje, moonflower, pæonblade. Basenoter:Æbletræ, hvidt cedertræ, moskus. Nina Ricci NINA EdT 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nina Ricci
Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 65183372
EAN: 3137370357667
Varenr.: 1551-103-0050
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Nina Ricci Nina Eau De Toilette 50 ml
645 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK488 kr488 krKøb
2NordicFeel DK554 kr554 krKøb
3Lyko DK610 kr610 krKøb
4EauDeParfum.dk645 kr645 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 403 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 554 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 452 kr.

Den nuværende pris på 488 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026488 kr66 kr (12%)
22. apr. 2026554 kr151 kr (37%)
11. apr. 2026403 kr49 kr (11%)
23. jan. 2026452 kr7 kr (2%)
20. jan. 2026459 kr44 kr (9%)
19. jan. 2026503 kr51 kr (11%)
14. jan. 2026452 kr8 kr (2%)
11. jan. 2026444 kr1 kr (0%)
10. jan. 2026443 kr1 kr (0%)
9. jan. 2026444 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret