Gå til hovedindhold

Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette 100 ml

Nina RicciParfume og eau de cologneEAN: 3137370207016
Pris fra 372 krtil 1.020 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 648 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 371 kr 15. maj

Sammenlign priser på Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette 100 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 372 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nina Ricci L'Air Du Temps EDT 100ml
372 kr
Til butik
Nina Ricci L'Air Du Temps EDT 100ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nina Ricci
Kategori: Eau de Toilette til kvinder
Farve: 4
Artikel nr.: 3137370207016
EAN: 3137370207016
Varenr.: 5958472
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nina Ricci L'Air Du Temps Edt Spray
441 kr
Til butik
Nina Ricci L'Air Du Temps Edt Spray billede

Produktinformation

Nina Ricci L'Air Du Temps EDT 100 ml Hyldest til fred, kærlighed og frihed. Denne essens af absolut femininitet hylder evig ungdom. L'Air Du Temps er også luften du ånder ind, stemningen i øjeblikket, refleksionen fra hver epoke. Duftnoter, Topnoter: nellike og gardenia Hjertenoter: rose og jasmin Bundnoter: sandeltræ og iris...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nina Ricci
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 3137370207016
EAN: 3137370207016
Varenr.: 3326784
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nina Ricci - L'Air du Temps - 100 ml - Edt
-42%449 kr
Før 775 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Nina Ricci L´Air Du Temps Eau De Toilette 100 ml
499 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette 100 ml
1.020 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK372 kr411 krKøb
2Proshop DK441 kr480 krKøb
3BilligParfume.dk449 kr449 krKøb
4EauDeParfum.dk499 kr499 krKøb
5Lyko DK1.020 kr1.020 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette 100 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 543 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 419 kr.

Den nuværende pris på 372 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Nina Ricci L'Air du Temps Eau de Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026372 kr1 kr (0%)
15. maj 2026371 kr88 kr (19%)
14. maj 2026459 kr50 kr (12%)
9. maj 2026409 kr1 kr (0%)
8. maj 2026410 kr9 kr (2%)
7. maj 2026401 kr26 kr (7%)
2. maj 2026375 kr14 kr (4%)
30. apr. 2026389 kr10 kr (3%)
26. apr. 2026379 kr4 kr (1%)
18. apr. 2026375 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret