Gå til hovedindhold

L'Occitane L’Occitane en Provence Verbena Eau De Toilette 100ml

L'OccitaneParfume og eau de cologneEAN: 3253581769485

Sammenlign priser på L’Occitane en Provence Verbena Eau De Toilette 100ml og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 391 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Verbena EdT (100ml)
-26%391 kr
Før 525 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L’Occitane en Provence Verbena EdT (100ml) billede

Produktinformation

Verbena med en let base af geranium og citrontræer, der giver en forfriskende duft. Samlet i en sprayflaske indgraveret med Verbena blade. Top: Citron, Orange Hjerte: Verbena, Petit Grain Bund: Rose, Geranium

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette til hende
Vægt: 289g
Artikel nr.: 15ET100VB25
EAN: 3253581769485
Varenr.: B002483
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L’Occitane en Provence Verbena Eau De Toilette 100ml
-20%391 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L’Occitane en Provence Verbena Eau De Toilette 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L’Occitane en Provence Verbena Eau De Toilette 100ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK391 kr391 krKøb
2Cocopanda DK391 kr391 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L’Occitane en Provence Verbena Eau De Toilette 100ml

PriceData har fulgt prisen på L’Occitane en Provence Verbena Eau De Toilette 100ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 388 kr.

Den nuværende pris på 391 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for L’Occitane en Provence Verbena Eau De Toilette 100ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for L’Occitane en Provence Verbena Eau De Toilette 100ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026391 kr53 kr (16%)
13. maj 2026338 kr2 kr (1%)
11. maj 2026340 kr9 kr (3%)
11. apr. 2026349 kr25 kr (7%)
10. apr. 2026374 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026375 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026374 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026375 kr11 kr (3%)
4. apr. 2026386 kr11 kr (3%)
3. apr. 2026375 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret