Gå til hovedindhold

NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 30 ml

Nina RicciParfume og eau de cologneEAN: 3137370357636
Pris fra 339 krtil 455 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nina Ricci Nina Eau De Toilette 30 ml
-15%339 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nina Ricci Nina Eau De Toilette 30 ml billede

Produktinformation

En moderne, magisk og fortryllende fortælling. Nina, en smuk og forfriskende heltinde, og en moderne og romantisk historie. En trylledrik, et løfte om fortryllelse med en strålende, kraftfuld forførelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Nina Ricci
Kategori: Parfume
Artikel nr.: 0065183367
EAN: 3137370357636
Varenr.: 3137545
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 30 ml
390 kr
Til butik
NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 30 ml billede

Produktinformation

En forførende duft med frugtig charme og feminin eleganceNina Ricci Nina Eau de Toilette er en blomstrig og frugtig duft, der fanger essensen af legende femininitet. Med æble som den centrale note skaber denne duft en fristende komposition, der minder om forbudt frugt. Det kandiserede æble-hjerte blandet med brændte mandler og vanilje giver en uimodståelig sødme, mens pæon-kronblade tilføjer en blød, romantisk dimension.Hvad gør denne duft så særligFrisk og legende blanding af citron og lime i topnoterneForførende hjerte med kandiserede æbler, vanilje og pæon-kronbladeVarm og sofistikeret base af æbletræ, hvidt cedertræ og myskPerfekt balance mellem frugtig friskhed og blomstrig femininitetKlar til at omfavne din indre femininitet? Oplev Nina Ricci Nina Eau de Toilette og lad dig forføre af dens uimodståelige charme!

Produktspecifikationer

Mærke: NINA RICCI
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 0502
EAN: 3137370357636
Varenr.: 0502
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nina Ricci NINA EdT 30 ml
399 kr
Til butik
Nina Ricci NINA EdT 30 ml billede

Produktinformation

En blomster- og frugtagtig duft med et strejf af legesyge, den spontane charme hos en ny Eva i sit paradis. Fræk og forførende med et hint af overraskelser og magi. Blomsteragtig, frugtagtig. Toppnoter: Citron, lime. Midternoter:Kandiserede æbler, brændte mandler, vanilje, natlysblomst, pæonblade. Basnoter:Æbletræ, hvidt cedertræ, moskus. Nina Ricci NINA EdT 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nina Ricci
Kategori: Eau de Toilette
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: 65183367
EAN: 3137370357636
Varenr.: 1551-103-0030
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Nina Ricci Nina Eau De Toilette 30 ml
455 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK339 kr339 krKøb
2NordicFeel DK390 kr390 krKøb
3Lyko DK399 kr399 krKøb
4EauDeParfum.dk455 kr455 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 30 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 309 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 357 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for NINA RICCI Nina Eau de Toilette - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026339 kr51 kr (13%)
9. maj 2026390 kr50 kr (15%)
8. maj 2026340 kr50 kr (13%)
7. maj 2026390 kr50 kr (15%)
27. apr. 2026340 kr50 kr (13%)
25. apr. 2026390 kr50 kr (15%)
24. mar. 2026340 kr27 kr (7%)
23. mar. 2026367 kr27 kr (8%)
16. feb. 2026340 kr50 kr (13%)
15. feb. 2026390 kr50 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret