Gå til hovedindhold

2K Games New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk

2K GamesSpilEAN: 5026555433150
Pris fra 145 krtil 617 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 472 kr (76% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 18. mar.

Sammenlign priser på New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
New Tales from the Borderlands (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr
145 kr
Til butik
New Tales from the Borderlands (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Eventyr billede

Produktinformation

PS5

Produktspecifikationer

Mærke: 2K Games
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5026555433150
EAN: 5026555433150
Varenr.: 3101119
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
New Tales from the Borderlands Deluxe Edition PS5
440 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk
559 kr
Til butik
New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag et opgør med hensynsløse virksomhedsherrer i dette fortællingsdrevne eventyr! Inden for den evigt krigshærgede metropol Promethea vil du kontrollere Anu, Octavio og Fran på den værste dag i deres liv. Hjælp disse tre elskelige tabere, når de bestræber...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 2K Games
Kategori: PS5 Spil
EAN: 5026555433150
Varenr.: 47711560368464
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
New Tales from the Borderlands Deluxe Edition til PS5
617 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK145 kr184 krKøb
2CompuMail DK440 kr440 krKøb
3Geekd559 kr559 krKøb
4CS MEGASTORE DK617 kr656 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk i 177 dage. Laveste pris i perioden er 98 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 42% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 5 PS5 Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026145 kr294 kr (67%)
27. maj 2026439 kr298 kr (211%)
22. maj 2026141 kr1 kr (1%)
21. maj 2026142 kr1 kr (1%)
20. maj 2026143 kr1 kr (1%)
19. maj 2026144 kr1 kr (1%)
18. maj 2026145 kr1 kr (1%)
17. maj 2026146 kr1 kr (1%)
16. maj 2026147 kr1 kr (1%)
15. maj 2026148 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret