Gå til hovedindhold

2K Games New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 4 PS4 Spil - GEEKD.dk

2K GamesSpilEAN: 5026555433242
Pris fra 98 krtil 564 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 466 kr (83% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 63 kr 18. mar.

Sammenlign priser på New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 4 PS4 Spil - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
New Tales from the Borderlands (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - Eventyr
98 kr
Til butik
New Tales from the Borderlands (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 4 - Eventyr billede

Produktinformation

PS4

Produktspecifikationer

Mærke: 2K Games
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5026555433242
EAN: 5026555433242
Varenr.: 3101122
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
New Tales from the Borderlands Deluxe Edition PS4
424 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 4 PS4 Spil - GEEKD.dk
549 kr
Til butik
New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 4 PS4 Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag et opgør med hensynsløse virksomhedsherrer i dette fortællingsdrevne eventyr! Inden for den evigt krigshærgede metropol Promethea vil du kontrollere Anu, Octavio og Fran på den værste dag i deres liv. Hjælp disse tre elskelige tabere, når de bestræber...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 2K Games
Kategori: PS4 Spil
EAN: 5026555433242
Varenr.: 46717127852368
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
2K New Tales From The Borderlands, PlayStation 4, Kun for voksne
564 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 4 PS4 Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 4 PS4 Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK98 kr137 krKøb
2CompuMail DK424 kr424 krKøb
3Geekd549 kr549 krKøb
4CS MEGASTORE DK564 kr603 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 4 PS4 Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 4 PS4 Spil - GEEKD.dk i 172 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er 42% over normalprisen. Prisen er steget 40% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 4 PS4 Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for New Tales From The BORDERLANDS 2 (Deluxe Edition) - PlayStation 4 PS4 Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202698 kr1 kr (1%)
17. maj 202697 kr1 kr (1%)
12. maj 202698 kr28,05 kr (40%)
9. maj 202669,95 kr6,95 kr (11%)
18. mar. 202663 kr6,95 kr (10%)
12. mar. 202669,95 kr23,95 kr (52%)
27. feb. 202646 kr17 kr (27%)
23. feb. 202663 kr17 kr (37%)
14. feb. 202646 kr5 kr (10%)
24. jan. 202651 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret