Gå til hovedindhold

New Super Mario Bros. U Deluxe (UK4) Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk

NintendoSpilEAN: 0045496423797
Pris fra 378 krtil 506 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 128 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 375 kr 9. maj

Sammenlign priser på New Super Mario Bros. U Deluxe (UK4) Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
New Super Mario Bros. U Deluxe - Nintendo Switch
378 kr
Til butik
New Super Mario Bros. U Deluxe - Nintendo Switch billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nintendo
Kategori: Nintendo Switch
Farve: 2
Artikel nr.: 0045496423797
EAN: 0045496423797
Varenr.: 4975923
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
New Super Mario Bros. U - Deluxe Edition - Nintendo Switch - Action
389 kr
Til butik
New Super Mario Bros. U - Deluxe Edition - Nintendo Switch - Action billede

Produktinformation

New Super Mario Bros. U vender her tilbage i en deluxe-udgave til Nintendo Switch, hvor også New Super Luigi U indgår. Op til fire spillere kan spille sammen i denne opdaterede version af Wii U-spillet, der indeholder hele 164 baner. En Joy-Con per spiller er alt, der kræves for at spille hvor som helst og når som helst. Mario, Luigi og Toad har selskab af Nabbit og Toadette. Nabbit tager ikke imod skade fra fjender, hvilket kan være praktisk, og hvis Toadette får en Super Crown forvandles hun til Peachette, som kan dobbelthoppe, svæve gennem luften samt få et boost op, hvis hun falder i et hul. -New Super Mario Bros. U Deluxe indeholder også New Super Luigi U, det første platformspil med en stor rolle til Luigi -Op til fire spillere kan spille sammen i denne opdaterede version af Wii U-spillet -Du kan se frem til hele 164 baner at spille hvor som helst og når som helst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nintendo
Kategori: Spil
Artikel nr.: 0045496423797
EAN: 0045496423797
Varenr.: 2692688
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
New Super Mario Bros. U Deluxe (UK, SE, DK, FI) (Switch)
449 kr
Til butik
New Super Mario Bros. U Deluxe (UK, SE, DK, FI) (Switch) billede

Produktinformation

Take on two family-friendly, side-scrolling adventures with up to three friends* as you try to save the Mushroom Kingdom. Includes the , New Super Mario Bros. U,  and harder, faster , New Super Luigi U,  games - both of which include Nabbit and Toadette as playable characters!, Two games in one, for double the fun! Simple, straightforward controls, new playable characters optimized for younger and less-experienced players, and a wealth of bonus content - like a Hints gallery and helpful reference videos** - make this a perfect choice for anyone looking to introduce their family to the wonderful world of Mario. All a player needs is one Joy-Con controller, so two people can team up right out of the box! Tackle 164 platforming courses in the two main game modes and enjoy extra replayability with three additional game modes in which you can also play as a Mii character: Challenges, Boost Rush, and Coin Battle!, A variety of playable characters are available, some with unique attributes that affect gameplay and platforming physics. Younger and less-experienced players will love playing as Toadette, who is brand new to both games, and Nabbit, who was formerly only playable in New Super Luigi U. Both characters offer extra assistance during play. Multiplayer sessions are even more fun, frantic, and exciting thanks to entertaining character interactions. Need a boost? Try jumping off a teammate’s head or getting a teammate to throw you!, Features a wealth of help features, like a Hints gallery, reference videos**, and a Super Guide in New Super Mario Bros. U that can complete levels for you if they’re giving you trouble. Three additional modes - Boost Rush, Challenges, and Coin Battle- mix up gameplay and add replayability, while also upping the difficulty for players who want to try something harder. Players can use their Mii characters in these modes!, Share the adventure with a friend! During two-player co-op gameplay, each player can use a single Joy-Con controller, so no additional accessories are required. And to add two more players to the mix, all you need is one extra set of Joy-Con controllers (sold separately). Language on cover: English,Danish,Swedish,Finnish.

Produktspecifikationer

Mærke: Nintendo
Kategori: Spil
EAN: 0045496423797
Varenr.: D02225
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
New Super Mario Bros. U Deluxe (UK4) Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk
-1%506 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Super Mario Bros. U Deluxe (UK4) Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad New Super Mario Bros. U Deluxe (UK4) Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK378 kr417 krKøb
2Proshop DK389 kr428 krKøb
3Teknikproffset DK449 kr498 krKøb
4Geekd506 kr506 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for New Super Mario Bros. U Deluxe (UK4) Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på New Super Mario Bros. U Deluxe (UK4) Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 375 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 385 kr.

Den nuværende pris på 378 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for New Super Mario Bros. U Deluxe (UK4) Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for New Super Mario Bros. U Deluxe (UK4) Nintendo Switch Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026378 kr1 kr (0%)
18. maj 2026379 kr1 kr (0%)
14. maj 2026378 kr9 kr (2%)
13. maj 2026387 kr12 kr (3%)
9. maj 2026375 kr5 kr (1%)
8. maj 2026380 kr3 kr (1%)
7. maj 2026383 kr6 kr (2%)
6. maj 2026389 kr10 kr (3%)
5. maj 2026379 kr4 kr (1%)
3. maj 2026375 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret