Gå til hovedindhold

Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo switch Spil - GEEKD.dk

NintendoSpilEAN: 0045496513153
Pris fra 454 krtil 549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 411,08 kr 15. maj

Sammenlign priser på Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo switch Spil - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 454 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo Switch
454 kr
Til butik
Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo Switch billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nintendo
Kategori: Nintendo Switch 2
Farve: 1
Artikel nr.: 0045496513153
EAN: 0045496513153
Varenr.: 24678474
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo Switch - Platformer
455 kr
Til butik
Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo Switch - Platformer billede

Produktinformation

Udforsk galaksen i to klassiske spil Rejs til stjernerne med Mario i forbedrede versioner af disse elskede eventyr - kommer snart til Nintendo Switch™ og Nintendo Switch 2! Super Mario Galaxy Mario møder Rosalina i dette stjernespækkede eventyr. I Super Mario Galaxy-spillet skal Mario redde Prinsesse Peach og finde de stjålne Power Stars fra Bowser. Super Mario Galaxy 2 Mario slår sig sammen med en gammel ven og rejser til forskellige verdener på Starship Mario! I Super Mario Galaxy 2 bliver Mario endnu engang kaldt på til at redde sin ven, Prinsesse Peach. Denne gang slår han sig sammen med Yoshi og rejser tværs over universet i Starship Mario, et flyvende fartøj formet som Marios hoved!

Produktspecifikationer

Mærke: Nintendo
Kategori: Spil
Artikel nr.: 0045496513153
EAN: 0045496513153
Varenr.: 3405801
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nintendo Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 Til Switch
484 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo switch Spil - GEEKD.dk
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo switch Spil - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK454 kr493 krKøb
2Proshop DK455 kr494 krKøb
3CompuMail DK484 kr484 krKøb
4Geekd549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo switch Spil - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo switch Spil - GEEKD.dk i 184 dage. Laveste pris i perioden er 411,08 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 455 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 447 kr.

Den nuværende pris på 454 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo switch Spil - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Super Mario Galaxy + Super Mario Galaxy 2 - Nintendo switch Spil - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026454 kr1 kr (0%)
25. maj 2026453 kr1 kr (0%)
24. maj 2026454 kr1 kr (0%)
23. maj 2026453 kr2 kr (0%)
22. maj 2026455 kr1 kr (0%)
21. maj 2026454 kr42,92 kr (10%)
15. maj 2026411,08 kr43,92 kr (10%)
13. maj 2026455 kr43,92 kr (11%)
12. maj 2026411,08 kr43,92 kr (10%)
6. maj 2026455 kr43,92 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret