Gå til hovedindhold

Lancôme Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort

LancômeNetværkEAN: 4044144618765
Pris fra 9.088 krtil 14.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5.011 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.870 kr 23. maj

Sammenlign priser på Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9088 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LANCOM GS-3252P 48-porte Gigabit Ethernet
9.088 kr
Til butik
LANCOM GS-3252P 48-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

LANCOM GS-3252P. Switch-type: Administreret, Switch lag: L3. Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal: 48, Port til konsol: RJ-45. MAC adresselabel: 32000 entries, Switch kapacitet: 176 Gbit/sek.. Netværksstandarder: IEEE 802.1AX, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1ad, IEEE 802.1ak, IEEE 802.1p,.... Strømstik: AC-in jack. Strøm over Ethernet (PoE). Stativ-montering, Formfaktor: 1U...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 61876
EAN: 4044144618765
Varenr.: 1000902904
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort
-24%10.999 kr
Før 14.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort billede

Produktinformation

Effektiv managed netværksswitch til professionelt brugLANCOM GS-3252P er en L3 managed Gigabit-switch til virksomheder, der kræver stabil drift, fleksibel administration og PoE-forsyning af netværksenheder. Med 48 Gigabit RJ‑45-porte, fire SFP+ til 10G-uplink og et samlet PoE-budget på 370 W får du både hastighed og kapacitet til kameraer, access points og IP-telefoni.Driftsikker ydeevne og nem administrationSwitchen leverer en switching-kapacitet på 176 Gbit/s og en gennemløb på 77 Mpps. Den understøtter QoS, VLAN på tværs af flere metoder, link-aggregation, portmirroring, IGMP/MLD-snooping samt ACL for kontrolleret adgang. Administration klares via web, CLI og cloud. Kabinettet i metal er 1U til rackmontage og har inkluderede monteringsbeslag.Designet til moderne netværkEnheden kører ved 0–40 °C og 10–90 % relativ luftfugtighed. Strømforsyning via AC/PoE er inkluderet. Dimensioner: B × H × D 44,2 × 4,4 × 37,5 cm, vægt 5,5 kg. Støjniveau: 40 dB.Switch-type: Managed L3Antal RJ‑45 Gigabit-porte: 48SFP+ porte: 4 (10G)PoE/PoE+: Ja, 36 PoE+-porte, samlet budget 370 WSwitching-kapacitet: 176 Gbit/s; Gennemløb: 77 MppsVLAN: Op til 4.093; QoS, STP, LACP, portmirroringAdministration: Web, CLI, cloudStrøm: 100–240 V AC, 50–60 Hz; maks. forbrug 460 WStøjniveau: 40 dBDimensioner: 44,2 × 4,4 × 37,5 cm; Vægt: 5,5 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Switches
Vægt: 6.39g
EAN: 4044144618765
Varenr.: 1942239
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort
-24%11.019 kr
Før 14.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lancôme
Kategori: Switches
Vægt: 6.39g
EAN: 4044144618765
Varenr.: 1942239
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lancom Systems GS-3252P
14.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.088 kr9.088 krKøb
2Boligcenter DK10.999 kr10.999 krKøb
3Vivas DK11.019 kr11.098 krKøb
4Ultrashop14.099 kr14.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort

PriceData har fulgt prisen på Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 8.870 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 10.805 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.473 kr.

Den nuværende pris på 9.088 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Netværksswitch LANCOM GS-3252P Managed L3 Gigabit Ethernet PoE 1U - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20269.088 kr147 kr (2%)
30. maj 20269.235 kr365 kr (4%)
23. maj 20268.870 kr98 kr (1%)
29. apr. 20268.968 kr227 kr (2%)
24. apr. 20269.195 kr62 kr (1%)
10. apr. 20269.257 kr218 kr (2%)
22. mar. 20269.039 kr179 kr (2%)
21. mar. 20269.218 kr41 kr (0%)
20. mar. 20269.259 kr162 kr (2%)
14. mar. 20269.097 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret