Gå til hovedindhold

Netgear Orbi RBK763S Tri-band WiFi 6 Mesh System (3-Pack / Router + 2 Satellites) Homeplug / PowerLine

NetgearNetværkEAN: 0606449161892
Pris fra 6.485 krtil 6.643 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.017 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Netgear Orbi RBK763S Tri-band WiFi 6 Mesh System (3-Pack / Router + 2 Satellites) Homeplug / PowerLine og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6485 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR Orbi RBK763S Wi-Fi-system
6.485 kr
Til butik
NETGEAR Orbi RBK763S Wi-Fi-system billede

Produktinformation

NETGEAR Orbi RBK763S - Wi-Fi-system - (router, 2 extendere) - op til 7500 sq.ft - mesh 1GbE - Wi-Fi 6 - Tri-Band

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: RBK763S-100EUS
EAN: 0606449161892
Varenr.: 1000759986
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Orbi Rbk763s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 7 Intern
6.499 kr
Til butik
Netgear Orbi Rbk763s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 7 Intern billede

Produktinformation

Tri-band WiFi 6, 2,4/5/5 GHz balancerer kapacitet og reducerer interferens Dækker op til 525 m² og understøtter op til 75 tilsluttede enheder 2400 + 2400 + 600 Mbit/s gennemstrømning understøtter streaming og filoverførsler Syv LAN-porte og Ethernet-WAN giver fleksibel kablet netværk Dual-core 1 GHz-processor, rigelig hukommelse og 128-bit AES-sikkerhed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Mesh
Artikel nr.: RBK763S-100EUS
EAN: 0606449161892
Varenr.: 5011332529
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear Orbi RBK763S Tri-band WiFi 6 Mesh System (3-Pack / Router + 2 Satellites) Homeplug / PowerLine
6.643 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Orbi RBK763S Tri-band WiFi 6 Mesh System (3-Pack / Router + 2 Satellites) Homeplug / PowerLine koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Orbi RBK763S Tri-band WiFi 6 Mesh System (3-Pack / Router + 2 Satellites) Homeplug / PowerLine koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.485 kr6.485 krKøb
2Dustin DK6.499 kr6.585,25 krKøb
3Proshop DK6.643 kr6.643 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear Orbi RBK763S Tri-band WiFi 6 Mesh System (3-Pack / Router + 2 Satellites) Homeplug / PowerLine

PriceData har fulgt prisen på Netgear Orbi RBK763S Tri-band WiFi 6 Mesh System (3-Pack / Router + 2 Satellites) Homeplug / PowerLine i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.949 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 6.485 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.797 kr.

Den nuværende pris på 6.485 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Netgear Orbi RBK763S Tri-band WiFi 6 Mesh System (3-Pack / Router + 2 Satellites) Homeplug / PowerLine. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Netgear Orbi RBK763S Tri-band WiFi 6 Mesh System (3-Pack / Router + 2 Satellites) Homeplug / PowerLine de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20266.485 kr330 kr (5%)
8. maj 20266.155 kr9 kr (0%)
1. maj 20266.146 kr15 kr (0%)
14. apr. 20266.161 kr23 kr (0%)
13. apr. 20266.184 kr204 kr (3%)
10. apr. 20266.388 kr27 kr (0%)
9. apr. 20266.415 kr9 kr (0%)
1. apr. 20266.424 kr9 kr (0%)
29. mar. 20266.415 kr254 kr (4%)
20. mar. 20266.161 kr72 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret