Gå til hovedindhold

Netgear Orbi Rbk762s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 5 Intern

NetgearNetværkEAN: 0606449162844
Pris fra 4.708 krtil 5.449 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 741 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.544 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Netgear Orbi Rbk762s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 5 Intern og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4708 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR Orbi RBK762S Wi-Fi-system
4.708 kr
Til butik
NETGEAR Orbi RBK762S Wi-Fi-system billede

Produktinformation

NETGEAR Orbi RBK762S - Wi-Fi-system - (router, forlænger) - op til 5000 sq.ft - mesh 1GbE - Wi-Fi 6 - Tri-Band

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: RBK762S-100EUS
EAN: 0606449162844
Varenr.: 1000759985
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear Orbi RBK762S AX5400 WiFi Mesh System (2-Pack) Homeplug / PowerLine
4.967 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Orbi Rbk762s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 5 Intern
4.999 kr
Til butik
Netgear Orbi Rbk762s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 5 Intern billede

Produktinformation

Tri-band WiFi 6 balancerer trafikken, holder videoopkald og streaming flydende Dækker op til 350 m², ideel til hjemmekontorer og små kontorlandskaber Understøtter op til 75 enheder, så teams og IoT kører uden trængsel Dobbeltkerne 1 GHz CPU og rigelig hukommelse holder samarbejdet responsivt Inkluderer Ethernet WAN, 5 LAN-porte, strømforsyning og kabel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Mesh
Artikel nr.: RBK762S-100EUS
EAN: 0606449162844
Varenr.: 5011332535
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
NETGEAR Orbi RBK762S Wi-Fi-system
5.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Orbi Rbk762s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 5 Intern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Orbi Rbk762s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 5 Intern koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.708 kr4.708 krKøb
2Proshop DK4.967 kr4.967 krKøb
3Dustin DK4.999 kr5.085,25 krKøb
4Ultrashop5.449 kr5.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear Orbi Rbk762s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 5 Intern

PriceData har fulgt prisen på Netgear Orbi Rbk762s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 5 Intern i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.383 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 4.708 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.048 kr.

Den nuværende pris på 4.708 kr er 130% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Netgear Orbi Rbk762s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 5 Intern. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Netgear Orbi Rbk762s Tri-band (2,4 Ghz / 5 Ghz / 5 Ghz) Wi-fi 6 (802.11ax) Hvid 5 Intern de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20264.708 kr191 kr (4%)
1. maj 20264.517 kr69 kr (2%)
28. apr. 20264.448 kr23 kr (1%)
26. apr. 20264.471 kr2.918 kr (188%)
21. apr. 20261.553 kr9 kr (1%)
16. apr. 20261.562 kr9 kr (1%)
15. apr. 20261.553 kr9 kr (1%)
9. apr. 20261.562 kr18 kr (1%)
8. apr. 20261.544 kr9 kr (1%)
7. apr. 20261.553 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret