Gå til hovedindhold

Netgear M4250-26g4xf-poe+ Administreret L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449151619
Pris fra 17.154 krtil 20.579 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.425 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15.480 kr 15. maj

Sammenlign priser på Netgear M4250-26g4xf-poe+ Administreret L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17154 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear AV Line M4250-26G4XF-PoE+
17.154 kr
Til butik
Netgear AV Line M4250-26G4XF-PoE+ billede

Produktinformation

Switch, L3, Administreret, 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+, side til side-luftstrøm, monterbar på stativ, PoE+ (480 W)

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switch
Artikel nr.: GSM4230PX-100EUS
EAN: 0606449151619
Varenr.: 2970770
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR AV Line M4250-26G4XF- Switch 24-porte Gigabit PoE+
19.092 kr
Til butik
NETGEAR AV Line M4250-26G4XF- Switch 24-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

NETGEAR AV Line M4250-26G4XF-PoE+ - Switch - L3 - Administreret - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - side til side-luftstrøm - monterbar på stativ - PoE+ (480 W)

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: GSM4230PX-100EUS
EAN: 0606449151619
Varenr.: 998335719
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear M4250-26g4xf-poe+ Administreret L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort
19.494 kr
Til butik
Netgear M4250-26g4xf-poe+ Administreret L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort billede

Produktinformation

24 Gigabit PoE+-porte leverer op til 45 W per port til access points og kameraer Fire SFP+-uplinks og 132 Gbit/s switchkapacitet reducerer flaskehalse Blæserløst 1U rack-design og temperatursensor for støjsvag, stabil drift L2/L3-styring, VLAN-understøttelse og 16k MAC-tabel forenkler segmentering Jumbo frames op til 12 000 byte og 16 MB buffer til store overførsler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: GSM4230PX-100EUS
EAN: 0606449151619
Varenr.: 5011224521
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Netgear M4250-26G4XF-POE+ Managed
20.579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear M4250-26g4xf-poe+ Administreret L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear M4250-26g4xf-poe+ Administreret L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK17.154 kr17.154 krKøb
2CompuMail DK19.092 kr19.092 krKøb
3Dustin DK19.494 kr19.580,25 krKøb
4Ultrashop20.579 kr20.579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear M4250-26g4xf-poe+ Administreret L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort

PriceData har fulgt prisen på Netgear M4250-26g4xf-poe+ Administreret L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort i 177 dage. Laveste pris i perioden er 15.388 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 18.127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16.311 kr.

Den nuværende pris på 17.154 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Netgear M4250-26g4xf-poe+ Administreret L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Netgear M4250-26g4xf-poe+ Administreret L2/l3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Strøm Over Ethernet (poe) 1u Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202617.154 kr61 kr (0%)
29. maj 202617.093 kr686 kr (4%)
28. maj 202616.407 kr290 kr (2%)
27. maj 202616.117 kr9 kr (0%)
17. maj 202616.108 kr628 kr (4%)
15. maj 202615.480 kr628 kr (4%)
13. maj 202616.108 kr190 kr (1%)
28. apr. 202616.298 kr912 kr (5%)
17. apr. 202617.210 kr160 kr (1%)
16. apr. 202617.370 kr277 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret