Gå til hovedindhold

Neoperl tilslutningsslange softpex 10 x 10 mm, 500 mm

NeoperlSanitetEAN: 5708550113120
Pris fra 50 krtil 59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41,16 kr 10. maj

Sammenlign priser på Neoperl tilslutningsslange softpex 10 x 10 mm, 500 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange DN8 M10L 10 rør 500 mm
50 kr
Til butik
Tilslutningsslange DN8 M10L 10 rør 500 mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 38817505003
EAN: 5708550113120
Varenr.: 8452074
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
50 cm tilslutningsslange M10 x 10 mm
51 kr
Til butik
50 cm tilslutningsslange M10 x 10 mm billede

Produktinformation

Neoperl tilslutningsslanger er godkendt til koldt og varmt brugsvand samt drikkevand. Data:- Dimension:M10 nippel x 10 mm (passer til 10 mm pipefix)- Længde: 50 cm- Materiale: Rustfrit stålflet- Inkl. pakninger- M10-gevindet passer direkte i de fleste mod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Farve: steel
Størrelse: 500 mm
EAN: 5708550113120
Varenr.: 744607333
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange DN8 M10L 10 rør 500 mm
52,66 kr
Til butik
Tilslutningsslange DN8 M10L 10 rør 500 mm billede

Produktinformation

Tilslutningsslange M10 x 10 mm rustfri stålflet - 500 mm (1 stk)Godkendt til koldt/varmt vand samt drikkevandDimension: M10 nippel x 10 mm (passer til 10 mm pipefix)Længde: 500 mmNippel enden med M10 gevindet, passer direkte oppe i de fleste moderne vandh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5708550113120
Varenr.: 15842991866191
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange softpex 10 x 10 mm, 500 mm
54 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange M10 - 10 mm 500 mm
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl tilslutningsslange softpex 10 x 10 mm, 500 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl tilslutningsslange softpex 10 x 10 mm, 500 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK50 kr89 krKøb
2LavprisVVS51 kr51 krKøb
3EL-GROSSISTEN52,66 kr52,66 krKøb
4CompletVVS54 kr54 krKøb
5BilligVVS DK59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neoperl tilslutningsslange softpex 10 x 10 mm, 500 mm

PriceData har fulgt prisen på Neoperl tilslutningsslange softpex 10 x 10 mm, 500 mm i 166 dage. Laveste pris i perioden er 41,16 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 48 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Neoperl tilslutningsslange softpex 10 x 10 mm, 500 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Neoperl tilslutningsslange softpex 10 x 10 mm, 500 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202650 kr8,84 kr (21%)
10. maj 202641,16 kr8,84 kr (18%)
6. maj 202650 kr1 kr (2%)
5. maj 202651 kr1 kr (2%)
30. apr. 202650 kr1 kr (2%)
19. apr. 202651 kr1 kr (2%)
15. apr. 202650 kr1 kr (2%)
11. apr. 202651 kr1 kr (2%)
7. jan. 202650 kr6 kr (14%)
22. dec. 202544 kr6 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret