Gå til hovedindhold

Neoperl tilslutningsslange softpex 1/2" x 10 mm, 500 mm

NeoperlSanitetEAN: 5708550383165
Pris fra 57 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 45,51 kr 10. maj

Sammenlign priser på Neoperl tilslutningsslange softpex 1/2" x 10 mm, 500 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange DN8 1/2 10C 500 mm
57 kr
Til butik
Tilslutningsslange DN8 1/2 10C 500 mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 38805005005
EAN: 5708550383165
Varenr.: 8452068
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
50 cm tilslutningsslange 1/2"
58 kr
Til butik
50 cm tilslutningsslange 1/2" billede

Produktinformation

PEX-slange (softpex) godkendt til koldt og varmtvands-installationer. Den blødere PEX gør at slangen er mere fleksibel end en traditionel PEX, hvilket bl.a. gør montage nemmere og hurtigere. Denne slutningsslange er velegenet til at forlænge tilslutningss...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neoperl
Kategori: Rør & fittings
Farve: steel
Størrelse: 500mm
EAN: 5708550383165
Varenr.: 744604334
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange DN8 1/2" 10C 500 mm
58,35 kr
Til butik
Tilslutningsslange DN8 1/2" 10C 500 mm billede

Produktinformation

Tilslutningsslange 1/2" - 10 mm. - 500 mmTil koldt eller varmt drikkevand. Bruges typisk hvor man ønsker at forlænge tilslutningsslanger/kobberrør på køkken- og håndvaskarmaturer.Softpex med rustfri stålfletMax temperatur 90° CInkl pakninger

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5708550383165
Varenr.: 15842998649167
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Neoperl tilslutningsslange softpex 1/2" x 10 mm, 500 mm
61 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tilslutningsslange 1/2" - 10 mm. 500 mm
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl tilslutningsslange softpex 1/2" x 10 mm, 500 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl tilslutningsslange softpex 1/2" x 10 mm, 500 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK57 kr96 krKøb
2LavprisVVS58 kr58 krKøb
3EL-GROSSISTEN58,35 kr58,35 krKøb
4CompletVVS61 kr61 krKøb
5BilligVVS DK69 kr69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neoperl tilslutningsslange softpex 1/2" x 10 mm, 500 mm

PriceData har fulgt prisen på Neoperl tilslutningsslange softpex 1/2" x 10 mm, 500 mm i 166 dage. Laveste pris i perioden er 45,51 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Neoperl tilslutningsslange softpex 1/2" x 10 mm, 500 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Neoperl tilslutningsslange softpex 1/2" x 10 mm, 500 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202657 kr1 kr (2%)
17. maj 202658 kr12,49 kr (27%)
10. maj 202645,51 kr12,49 kr (22%)
17. apr. 202658 kr3 kr (5%)
11. apr. 202655 kr1 kr (2%)
14. jan. 202654 kr1 kr (2%)
9. jan. 202655 kr1 kr (2%)
7. jan. 202654 kr2 kr (4%)
22. dec. 202552 kr2 kr (4%)
21. dec. 202554 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret