Gå til hovedindhold

Andet Neoperl kedelslange 3/4X3/4 500 mm omløber/nippel

AndetSanitetEAN: 5708550156820
Pris fra 112,69 krtil 126,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 14,06 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neoperl kedelslange 3/4X3/4 500 mm omløber/nippel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 112.69 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kedelslange 3/4" x 500 mm med nippel 10 bar
112,69 kr
Til butik
Kedelslange 3/4" x 500 mm med nippel 10 bar billede

Produktinformation

Kedelslange 3/4" x 500 mm med nippel 10 bar

Produktspecifikationer

EAN: 5708550156820
Varenr.: 15842791948623
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neoperl kedelslange 3/4X3/4 500 mm omløber/nippel
121 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Neoperl kedelslange 3/4´´ x 500 mm muffe/nippel
121 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kedelslange 3/4 x 500 mm med nippel 10 bar
126,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl kedelslange 3/4X3/4 500 mm omløber/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neoperl kedelslange 3/4X3/4 500 mm omløber/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN112,69 kr112,69 krKøb
2CS MEGASTORE DK121 kr160 krKøb
3Elvvs.dk121 kr121 krKøb
4VVS.dk126,75 kr126,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neoperl kedelslange 3/4X3/4 500 mm omløber/nippel

PriceData har fulgt prisen på Neoperl kedelslange 3/4X3/4 500 mm omløber/nippel i 174 dage. Laveste pris i perioden er 112,69 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 125,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 112,69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Neoperl kedelslange 3/4X3/4 500 mm omløber/nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Neoperl kedelslange 3/4X3/4 500 mm omløber/nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026112,69 kr8,31 kr (7%)
6. maj 2026121 kr8,31 kr (7%)
21. mar. 2026112,69 kr9,31 kr (8%)
20. mar. 2026122 kr9,31 kr (8%)
17. mar. 2026112,69 kr9,31 kr (8%)
16. mar. 2026122 kr9,31 kr (8%)
4. mar. 2026112,69 kr9,31 kr (8%)
3. mar. 2026122 kr9,31 kr (8%)
10. feb. 2026112,69 kr7,31 kr (6%)
5. feb. 2026120 kr5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret