Gå til hovedindhold

Neomounts DS70-810BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17-32 - klemmemonterbar, øje

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371449223
Pris fra 1.380 krtil 1.929 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 549 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.299 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Neomounts DS70-810BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17-32 - klemmemonterbar, øje og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1380 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts DS70-810BL2 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32"
1.380 kr
Til butik
Neomounts DS70-810BL2 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32" billede

Produktinformation

Neomounts DS70-810BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17"-32" - klemmemonterbar, øje

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS70-810BL2
EAN: 8717371449223
Varenr.: 1000479480
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts DS70-810BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17-32 - klemmemonterbar, øje
1.434 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts DS70-810BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black
1.455 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmarm til 2 skærme - Neomounts DS70-810BL2 17-32" med gasfjeder og 180° stop
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmarm til 2 skærme - Neomounts DS70-810BL2 17-32" med gasfjeder og 180° stop
1.819 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts DS70-810BL2, Full Motion Desk
1.929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts DS70-810BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17-32 - klemmemonterbar, øje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts DS70-810BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17-32 - klemmemonterbar, øje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.380 kr1.380 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.434 kr1.434 krKøb
3Proshop DK1.455 kr1.455 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
6Ultrashop1.929 kr1.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts DS70-810BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17-32 - klemmemonterbar, øje

PriceData har fulgt prisen på Neomounts DS70-810BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17-32 - klemmemonterbar, øje i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.588 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.463 kr.

Den nuværende pris på 1.380 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Neomounts DS70-810BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17-32 - klemmemonterbar, øje. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Neomounts DS70-810BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17-32 - klemmemonterbar, øje de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.380 kr62 kr (4%)
13. maj 20261.442 kr146 kr (9%)
12. maj 20261.588 kr25 kr (2%)
5. maj 20261.563 kr19 kr (1%)
2. maj 20261.582 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.583 kr49 kr (3%)
23. apr. 20261.534 kr1 kr (0%)
9. apr. 20261.533 kr30 kr (2%)
1. apr. 20261.503 kr35 kr (2%)
31. mar. 20261.468 kr25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret