Gå til hovedindhold

Neomounts by Newstar WL70-450BL11 Monteringssæt Tv 17"-32"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371449049
Pris fra 533 krtil 819 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 286 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neomounts by Newstar WL70-450BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 533 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts by Newstar WL70-450BL11 Monteringssæt Tv 17"-32"
533 kr
Til butik
Neomounts by Newstar WL70-450BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" billede

Produktinformation

Neomounts WL70-450BL11 - Monteringssæt - fuld bevægelse - for Tv - sort - skærmstørrelse: 17"-32" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WL70-450BL11
EAN: 8717371449049
Varenr.: 1000406903
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts WL70-450BL11 wall mounted monitor arm 17" - 32"
614 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts WL70-450BL11, Monitor/TV
819 kr
Til butik
Neomounts WL70-450BL11, Monitor/TV billede

Produktinformation

Neomounts WL70-450BL11 Full Motion Wall Neomounts WL70-450BL11 Full Motion Wall er en alsidig og robust vægmonteringsløsning designet til din fladskærm. Med producentens varenummer WL70-450BL11 giver denne vægmontering dig mulighed for at justere din skær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: Forside
EAN: 8717371449049
Varenr.: 24335

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts by Newstar WL70-450BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts by Newstar WL70-450BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK533 kr533 krKøb
2Proshop DK614 kr653 krKøb
3Ultrashop819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts by Newstar WL70-450BL11 Monteringssæt Tv 17"-32"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts by Newstar WL70-450BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" i 175 dage. Laveste pris i perioden er 526 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 550 kr.

Den nuværende pris på 533 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Neomounts by Newstar WL70-450BL11 Monteringssæt Tv 17"-32". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Neomounts by Newstar WL70-450BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026533 kr4 kr (1%)
14. maj 2026537 kr102 kr (16%)
12. maj 2026639 kr25 kr (4%)
10. maj 2026614 kr81 kr (15%)
9. maj 2026533 kr81 kr (13%)
8. maj 2026614 kr15 kr (3%)
7. maj 2026599 kr62 kr (12%)
4. maj 2026537 kr77 kr (13%)
1. maj 2026614 kr81 kr (15%)
28. mar. 2026533 kr80 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret