Gå til hovedindhold

Neomounts by Newstar WL70-440BL11 Monteringssæt Tv 17"-32"

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371449117
Pris fra 521 krtil 719 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 198 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 506 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Neomounts by Newstar WL70-440BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 521 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts by Newstar WL70-440BL11 Monteringssæt Tv 17"-32"
521 kr
Til butik
Neomounts by Newstar WL70-440BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" billede

Produktinformation

Neomounts WL70-440BL11 - Monteringssæt - fuld bevægelse - for Tv - sort - skærmstørrelse: 17"-32" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: WL70-440BL11
EAN: 8717371449117
Varenr.: 1000406902
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts Wall Mount Kit TV 17" - 32"
559 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts WL70-440BL11, Monitor/TV
719 kr
Til butik
Neomounts WL70-440BL11, Monitor/TV billede

Produktinformation

Neomounts WL70-440BL11 Full Motion Wall er en robust vægbeslag til flatskærms-TV'er, der kombinerer funktionalitet og stil. Med producentens varenummer WL70-440BL11, tilbyder denne vægbeslag en ultrafleksibel løsning til montering af TV'er fra 42" til 70"...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Neomounts
Kategori: Forside
EAN: 8717371449117
Varenr.: 24334

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts by Newstar WL70-440BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts by Newstar WL70-440BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK521 kr521 krKøb
2Proshop DK559 kr598 krKøb
3Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts by Newstar WL70-440BL11 Monteringssæt Tv 17"-32"

PriceData har fulgt prisen på Neomounts by Newstar WL70-440BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" i 181 dage. Laveste pris i perioden er 438 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 512 kr.

Den nuværende pris på 521 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Neomounts by Newstar WL70-440BL11 Monteringssæt Tv 17"-32". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Neomounts by Newstar WL70-440BL11 Monteringssæt Tv 17"-32" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026521 kr6 kr (1%)
28. maj 2026527 kr2 kr (0%)
27. maj 2026529 kr2 kr (0%)
26. maj 2026531 kr2 kr (0%)
25. maj 2026533 kr8 kr (1%)
24. maj 2026541 kr2 kr (0%)
23. maj 2026543 kr2 kr (0%)
22. maj 2026545 kr33 kr (6%)
21. maj 2026578 kr1 kr (0%)
19. maj 2026579 kr48 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret