Gå til hovedindhold

Nedis Indendørs antenne | Passive | FM | Modtagelsesområde: 0-15 km | Forstærkning: 0 dB | ABS | Hvid

NedisAntennerEAN: 5412810297993
Pris fra 31 krtil 56 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Nedis Indendørs antenne | Passive | FM | Modtagelsesområde: 0-15 km | Forstærkning: 0 dB | ABS | Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis ANFM105ME - aerial
31 kr
Til butik
Nedis ANFM105ME - aerial billede

Produktinformation

Antenne, radio, udendørs, indendørs

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Antenne
Artikel nr.: ANFM105ME
EAN: 5412810297993
Varenr.: 2834761
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis Indendørs antenne | Passive | FM | Modtagelsesområde: 0-15 km | Forstærkning: 0 dB | ABS | Hvid
-15%33 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nedis Indendørs antenne | Passive | FM | Modtagelsesområde: 0-15 km | Forstærkning: 0 dB | ABS | Hvid billede

Produktinformation

Denne FM-dipolantenne til indendørs brug er en praktisk løsning til at forbedre modtagelsen af FM-radiosignaler. Antennen kan nemt tilsluttes en radio med en koaksialforbindelse (IEC-hun) og sikrer en stabil og klar lyd inden for FM-frekvensområdet. Takket være det passive design kræves der ingen ekstern strømforsyning. For at opnå optimal signalmodtagelse anbefales det at placere antenneledningerne så højt og frit som muligt, f.eks. langs en væg eller i nærheden af et vindue. Med en kabellængde på 1,9 meter giver denne antenne tilstrækkelig fleksibilitet til placering. Antennen er velegnet til brug inden for et område på 0 til ca. 15 kilometer fra senderen og understøtter hele FM-spektret.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Radio
EAN: 5412810297993
Varenr.: 38-73663
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nedis Indendørs antenne | Passive | FM | Modtagelsesområde: 0-15 km | Forstærkning: 0 dB | ABS | Hvid
56 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis Indendørs antenne | Passive | FM | Modtagelsesområde: 0-15 km | Forstærkning: 0 dB | ABS | Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis Indendørs antenne | Passive | FM | Modtagelsesområde: 0-15 km | Forstærkning: 0 dB | ABS | Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK31 kr70 krKøb
2Teknikproffset DK33 kr82 krKøb
3Elvvs.dk56 kr56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nedis Indendørs antenne | Passive | FM | Modtagelsesområde: 0-15 km | Forstærkning: 0 dB | ABS | Hvid

PriceData har fulgt prisen på Nedis Indendørs antenne | Passive | FM | Modtagelsesområde: 0-15 km | Forstærkning: 0 dB | ABS | Hvid i 139 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Nedis Indendørs antenne | Passive | FM | Modtagelsesområde: 0-15 km | Forstærkning: 0 dB | ABS | Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Nedis Indendørs antenne | Passive | FM | Modtagelsesområde: 0-15 km | Forstærkning: 0 dB | ABS | Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202631 kr2 kr (7%)
17. apr. 202629 kr2 kr (6%)
8. apr. 202631 kr2 kr (7%)
31. mar. 202629 kr2 kr (7%)
27. mar. 202627 kr4 kr (13%)
20. mar. 202631 kr4 kr (15%)
18. mar. 202627 kr4 kr (13%)
13. mar. 202631 kr4 kr (15%)
2. mar. 202627 kr2 kr (7%)
20. feb. 202629 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret