Gå til hovedindhold

Nedis - Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort - ANIR1504BK700

NedisAntennerEAN: 5412810309313
Pris fra 179 krtil 411 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 232 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nedis - Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort - ANIR1504BK700 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort
-22%179 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nedis Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort billede

Produktinformation

Denne indendørs DVB-T/T2-antenne fra Nedis sikrer en stabil modtagelse af FTA-kanaler, betalings-tv (hvis du abonnerer) samt FM-radiosignaler. Antennen har et kompakt og stilfuldt design, der passer ind i enhver indretning, uden at være for distraherende.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Antenner og tilbehør
EAN: 5412810309313
Varenr.: C06588
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort
-14%179 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: USB
Vægt: 0.36g
Artikel nr.: NDS-ANIR1504BK700
EAN: 5412810309313
Varenr.: 86560
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nedis - Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort - ANIR1504BK700
189 kr
Til butik
Nedis - Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort - ANIR1504BK700 billede

Produktinformation

sikrer en stabil modtagelse af FTA-kanaler, betalings-tv (hvis du abonnerer) samt FM- og DAB+-radiosignaler. Den aktive forstærker på op til 28 dB giver forbedret signalstyrke og sikrer skarp billed- og lydkvalitet — selv i områder med udfordrende signalforhold. Antennen er ideel til modtagelse inden for en radius på op til 15 km fra senderen og er optimeret til moderne tv og set-top bokse med 75 Ohm impedans.Antennen er fremstillet i let og holdbar ABS-plast med en vægt på kun 269 gram, hvilket giver optimal balance mellem styrke og bærbarhed. Med sine kompakte mål på 190 mm i højden og 80 mm i bredden passer den diskrete og stilfulde antenne ind i ethvert hjem uden at forstyrre indretningen. Det 2,1 meter lange coaxialkabel giver dig fleksibel placering nær tv’et eller ved et vindue.Den indbyggede LTE700-filter beskytter effektivt mod forstyrrelser fra nærliggende mobilnetværk, hvilket sikrer stabil og klar modtagelse af både tv- og radiosignaler – særligt vigtigt i byområder. Den aktive forstærkning bidrager yderligere til at forbedre kvaliteten og giver dig både bedre billeder og lyd på din hjemmeunderholdning.Med denne indendørs antenne fra Nedis får du en pålidelig og brugervenlig løsning, der kombinerer stærk ydeevne med et diskret, moderne design, perfekt til enhver bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Antenner
Artikel nr.: 5412810309313
EAN: 5412810309313
Varenr.: 5412810309313
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis ANIR1504BK700 - aerial
189 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nedis Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort
190 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis ANIR1504BK700, Indendørs, Sort, ABS, 28 dB, 1,5 m, DAB+, FM, UHF, VHF
411 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort - ANIR1504BK700 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort - ANIR1504BK700 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK179 kr228 krKøb
2Estore DK179 kr179 krKøb
3Butik24 DK189 kr228 krKøb
4Proshop DK189 kr228 krKøb
5Elvvs.dk190 kr190 krKøb
6CS MEGASTORE DK411 kr450 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nedis - Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort - ANIR1504BK700

PriceData har fulgt prisen på Nedis - Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort - ANIR1504BK700 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Nedis - Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort - ANIR1504BK700. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Nedis - Indendørs antenne | Active | FM / UHF / VHF | Modtagelsesområde: 0-15 km | LTE700 | Forstærkning: 28 dB | ABS | Sort - ANIR1504BK700 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026179 kr10 kr (5%)
4. apr. 2026189 kr10 kr (6%)
14. mar. 2026179 kr11 kr (6%)
2. mar. 2026190 kr4 kr (2%)
1. mar. 2026194 kr4 kr (2%)
27. feb. 2026190 kr19 kr (9%)
31. jan. 2026209 kr11 kr (6%)
23. jan. 2026198 kr10 kr (5%)
19. jan. 2026188 kr10 kr (5%)
17. jan. 2026198 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret