Gå til hovedindhold

Natur-Drogeriet Natur Drogeriet Agnus Castus Vegetabilske Kapsler 90 stk.

Natur-DrogerietVitaminer og tilskudEAN: 5703137050522
Pris fra 108,71 krtil 144,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 36,24 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98,25 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Natur Drogeriet Agnus Castus Vegetabilske Kapsler 90 stk. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108.71 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Natur Drogeriet Agnus Castus 90 pieces
-25%108,71 kr
Før 144,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natur Drogeriet Agnus Castus 90 pieces billede

Produktinformation

Natur Drogeriet Agnus Castus bidrager til den kvindelige hormonbalance og hjælper med at opretholde et fysiologisk velvære i menstruationscyklussen. Desuden medvirker agnus castus til at mindske gener og stabilisere hormonbalancen i forbindelse med overga...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vitamins & Supplements
EAN: 5703137050522
Varenr.: 98201
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Natur-Drogeriet Agnus Castus kapsler, 90kap
109,93 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Natur Drogeriet Agnus Castus Vegetabilske Kapsler 90 stk.
115,95 kr
Til butik
Natur Drogeriet Agnus Castus Vegetabilske Kapsler   90 stk. billede

Produktinformation

Agnus Castus støtter under den kvindelige menstruationscyklus, ved b.la. at hjælpe med at du føler dig godt tilpas før og under menstruation. Samtidig har Agnus Castus en god effekt på at stabilisere kvinders hormonelle balance i overgangsalderen. Anvendelse: Voksne; 1 kapsel indtages hver morgen på tom mave.Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides eller stå i stedet for varieret kost.IngredienserAbrahamstråbærpulver (Vitex agnus-castus L.), hydroxypropylmethylcellulose (vegetabilsk kapsel), tapiocastivelse, abrahamstråbærekstrakt (Vitex agnus-castus L.), maltodextrin (majs), overfladebehandlingsmiddel (magnesiumsalte af vegetabilske fedtsyrer)Indhold pr. dagsdosis1 kapsel: Pulver og ekstrakt svarende til i alt 400 mg abrahamstrå-/munkepeberbær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kosttilskud
Artikel nr.: 5703137050522
EAN: 5703137050522
Varenr.: 5703137050522
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ND Agnus Castus kapsler • 90 kap.
-10%130,5 kr
Før 144,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Agnus Castus kapsler - 90 kapsler - Natur-Drogeriet
137 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Agnus Castus kapsler Naturdrogeriet - 90 kapsler
144,95 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Agnus Castus - 90 Kapsler - Natur-Drogeriet
144,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natur Drogeriet Agnus Castus Vegetabilske Kapsler 90 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natur Drogeriet Agnus Castus Vegetabilske Kapsler 90 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk108,71 kr108,71 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk109,93 kr109,93 krKøb
3Beautycos DK115,95 kr144,95 krKøb
4Helsegrossisten.dk130,5 kr130,5 krKøb
5Økologisk-Supermarked137 kr137 krKøb
6Duft og Natur144,95 kr144,95 krKøb
7Signaturshop144,95 kr144,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natur Drogeriet Agnus Castus Vegetabilske Kapsler 90 stk.

PriceData har fulgt prisen på Natur Drogeriet Agnus Castus Vegetabilske Kapsler 90 stk. i 182 dage. Laveste pris i perioden er 98,25 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 108,71 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Natur Drogeriet Agnus Castus Vegetabilske Kapsler 90 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Natur Drogeriet Agnus Castus Vegetabilske Kapsler 90 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026108,71 kr7,76 kr (8%)
31. maj 2026100,95 kr8,98 kr (8%)
30. maj 2026109,93 kr1,22 kr (1%)
29. maj 2026108,71 kr7,76 kr (8%)
25. maj 2026100,95 kr8,98 kr (8%)
23. maj 2026109,93 kr8,98 kr (9%)
18. maj 2026100,95 kr8,98 kr (8%)
16. maj 2026109,93 kr8,98 kr (9%)
12. maj 2026100,95 kr8,98 kr (8%)
11. maj 2026109,93 kr8,98 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret