Gå til hovedindhold

Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc Intense Eau de Parfum - 30 ml

Pris fra 480 krtil 665 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 412 kr 20. maj

Sammenlign priser på Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc Intense Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 480 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc Intense Eau de Parfum - 30 ml
480 kr
Til butik
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc Intense Eau de Parfum - 30 ml billede

Produktinformation

For her PURE MUSC BLANC eau de parfum intense. Den nye parfume til kvinder med en hvidere-end-hvid intensitet. Svøb dig ind i den rene blødhed fra for her PURE MUSC BLANC eau de parfum intense af Narciso Rodriguez — den nye parfume til kvinder med en strålende intensitet. En intens chypre hvid blomsterduft til kvinder Til denne chypre hvide blomsterduft har parfumeskaber Sonia Constant forstærket Narciso Rodriguez’ musk-signatur for at skabe en glorie af lys og sensualitet i en vegansk formel. Friske topnoter af jasmin og en magnetisk ren akkord åbner duften. I hjertet forstærkes den omsluttende musk af en cremet hvid blomsterakkord. Varme bundnoter af cedertræ og vanilje øger intensiteten og giver en dybt strålende aura. Sådan lægger du lag med din parfume Skab din egen unikke duft, lag for lag, og opdag nye nuancer af musk. Start med en strålende base af for her PURE MUSC eau de parfum. Derefter påfører du for her PURE MUSC BLANC eau de parfum intense på dine pulspunkter. Når de rene facetter smelter ind i den delikate komfort fra for her PURE MUSC eau de parfum, når de cremede hvide blomsterakkorder nye højder og tilfører ekstra dimension. Den pletfri intensitet af en helt hvid parfume­flaske De rene linjer i for her-designet — inspireret af New Yorks arkitektur — genopstår i en hvidere-end-hvid intensitet med en frostet cremefarvet flaske, en mat cremefarvet hætte og en matchende hvid yderæske.

Produktspecifikationer

Kategori: Dameparfume
Størrelse: 30 ml
Artikel nr.: 196715
EAN: 3423222143916
Varenr.: 196715
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc EDP Intense 30 ml
-25%498,75 kr
Før 665 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc EDP Intense 30 ml billede

Produktinformation

Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc EDP Intense er en fantastisk parfume til kvinder, og har en strålende intensitet. En intens chypre hvid blomsterduft til kvinder. Til denne chypre hvide blomsterduft har parfumeskaber Sonia Constant forstærket Nar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 3423222143916
Varenr.: 124244
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc EdP Intense 30 ml
-25%499 kr
Før 665 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc EdP Intense 30 ml billede

Produktinformation

For her PURE MUSC BLANC eau de parfum intense. Den nye parfume til kvinder med en intensitet, der er hvidere end hvid. Svøb dig ind i den rene blødhed i for her PURE MUSC BLANC eau de parfum intense af Narciso Rodriguez - den nye parfume til kvinder med en strålende intensitet. En intens chypre hvid blomsterduft til kvinder Til denne chypre hvide blomsterduft har parfumeur Sonia Constant forstærket Narciso Rodriguez' moskussignatur for at skabe en glorie af lys og sensualitet i en vegansk formel. Friske topnoter af jasmin og en magnetisk ren akkord åbner duften. I hjertet forstærkes den omsluttende moskus af en cremet hvid blomsterakkord. Varme basenoter af cedertræ og vanilje øger intensiteten og giver en dybt strålende aura. Sådan sammensætter du din parfume Skab din egen unikke duft, lag for lag, og opdag nye nuancer af moskus. Start med en strålende base af for her PURE MUSC eau de parfum. Påfør derefter for her PURE MUSC BLANC eau de parfum intense på pulspunkterne. Når de rene facetter smelter ind i den delikate komfort i for her PURE MUSC eau de parfum, når de cremede hvide blomsterakkorder nye højder og tilføjer ekstra dimension. Den pletfri intensitet i en helt hvid parfumeflaske De rene linjer i for her-designet - inspireret af New Yorks arkitektur - vender tilbage i en mere hvid end hvid intensitet med en frostet cremefarvet flaske, en mat cremefarvet hætte og en matchende hvid yderkarton .

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
0
Artikel nr.: 74305
EAN: 3423222143916
Varenr.: B101815
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez - Pure Musc Blanc Her Eau de Parfum - 30 ml
-11%595 kr
Før 665 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc For Her Eau De Parfum Intense 30 ml
665 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc Eau de Parfum Intense 3
665 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc Intense Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc Intense Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK480 kr480 krKøb
2NiceHair.dk498,75 kr498,75 krKøb
3Bangerhead DK499 kr499 krKøb
4BilligParfume.dk595 kr595 krKøb
5EauDeParfum.dk665 kr665 krKøb
6Lyko DK665 kr665 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc Intense Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc Intense Eau de Parfum - 30 ml i 126 dage. Laveste pris i perioden er 412 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 665 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 508 kr.

Den nuværende pris på 480 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc Intense Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Blanc Intense Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026480 kr30 kr (7%)
30. maj 2026450 kr38 kr (9%)
20. maj 2026412 kr73 kr (15%)
19. maj 2026485 kr46 kr (9%)
11. maj 2026531 kr91 kr (21%)
5. maj 2026440 kr92 kr (17%)
3. maj 2026532 kr72 kr (16%)
2. maj 2026460 kr1 kr (0%)
1. maj 2026461 kr21 kr (5%)
28. apr. 2026440 kr91 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret