Gå til hovedindhold

Rabanne Million Gold For Her Limited Edition Million Gold For Her

RabanneParfume og eau de cologneEAN: 3349668663187
Pris fra 1.076 krtil 1.220 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 144 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 960 kr 1. maj

Sammenlign priser på Rabanne Million Gold For Her Limited Edition Million Gold For Her og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1076 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
RABANNE Million Gold For Her Pure Diamonds Eau de Parfum - 90 ml
1.076 kr
Til butik
RABANNE Million Gold For Her Pure Diamonds Eau de Parfum - 90 ml billede

Produktinformation

RABANNE Million Gold For Her Pure Diamonds Eau de Parfum - 90 ml En strålende og sofistikeret dameduft, der indfanger essensen af luksus og feminin styrke. Den efterlader et uforglemmeligt indtryk af elegance og selvsikkerhed, uanset hvor du befinder dig. Hvordan dufter den? Duften åbner med en frisk og sprudlende karakter fra bergamot, der hurtigt smelter sammen med et rigt, blomstrende hjerte af jasmin og ylang-ylang. Denne florale elegance hviler på en varm og dyb base af vanilje og patchouli, hvilket giver parfumen en cremet og vedvarende dybde. Oplevelsen er både lys og intens, hvilket skaber en perfekt balance mellem det friske og det sensuelle. Duftnoter Toppnoter: Bergamot, lavendel Hjärtnoter: Jasmin, ylang-ylang Basnoter: Vanilje, patchouli, moskus Passar til Alle årstider · Dag & aften · Festlige lejligheder · Gave Hvad gør den unik? En moderne fortolkning af feminin luksus med en strålende floral karakter Langvarig formel med en varm og cremet base af vanilje og patchouli Designet til den selvsikre kvinde, der ønsker en duft med karakter og elegance Elegant flakon, der reflekterer RABANNEs ikoniske og luksuriøse æstetik Ofte stillede spørgsmål Hvordan dufter RABANNE Million Gold For Her Pure Diamonds? Den har en strålende og sofistikeret profil, hvor friske citrusnoter møder et hjerte af hvide blomster. Basen af vanilje og patchouli giver den en varm og eksklusiv afslutning, der føles både moderne og tidløs. Hvornår passer det bedst at bruge RABANNE Million Gold For Her Pure Diamonds? Denne Eau de Parfum er alsidig nok til både dag og aften, men dens dybde gør den særligt velegnet til festlige anledninger. Den fungerer smukt hele året rundt takket være balancen mellem de friske blomsternoter og den varme base.

Produktspecifikationer

Mærke: RABANNE
Kategori: Dameparfume
Størrelse: 90 ml
Artikel nr.: 196332
EAN: 3349668663187
Varenr.: 196332
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rabanne Million Gold For Her Limited Edition Million Gold For Her
1.199 kr
Til butik
Rabanne Million Gold For Her Limited Edition Million Gold For Her billede

Produktinformation

MILLION GOLD FOR HER PURE DIAMONDS: DYK NED I DIAMANTDRØMMENDyk ned i diamantdybet og strål som rent guld med Million Gold for Her Pure Diamonds, en blændende duft, der udstråler ekstravagance. Denne limited edition-udgave hylder Rabannes 60 års mesterlige diamanthåndværk og fejrer glitrende succes med en dristig, feminin signatur. Duften emmer af overdådighed og lægger et gyldent slør af selvtillid om dig. Lad dig omslutte af en glitrende komposition af fløjlsblød fersken, funklende blomster og uimodståelig, sensuel musk, der skinner på huden som guld og diamanter.SUCCES, DER STRÅLERLad dig forføre af diamanter med Million Gold for Her Pure Diamonds. Denne limited edition-udgave løfter luksus til blændende højder. En hyldest til Maison Rabannes mesterlige diamanthåndværk, hvor den ikoniske signatur genopfindes med en frugtig og blomsteragtig karakter, der fejrer femininitet. Saftig, fløjlsblød fersken smelter sammen med funklende ylang-ylang og fyldig jasmin absolue, omsluttet af muskens uimodståelige sensualitet. En glitrende ny facet af Million Gold for Her.GLITRENDE GULDGLÆDEMillion Gold for Her Pure Diamonds-flakonen stråler af ren luksus og feminin kraft. Den fasetterede juvel er prydet med diamanter, elegant indkapslet i det ikoniske XL-smykke. Med en indre glød i en lysende rosa nuance forener flasken smykkekunst og parfume i et glitrende symbol på feminin succes. Rabanne Million Gold For Her Limited Edition Million Gold For Her...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rabanne
Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 90.000000000
Artikel nr.: 0065228861
EAN: 3349668663187
Varenr.: 1234-449-0090
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rabanne Million Gold For Her Pure Diamonds Eau De Parfum 90ml
1.220 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rabanne Million Gold For Her Limited Edition Million Gold For Her koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rabanne Million Gold For Her Limited Edition Million Gold For Her koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK1.076 kr1.076 krKøb
2Lyko DK1.199 kr1.199 krKøb
3Cocopanda DK1.220 kr1.220 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rabanne Million Gold For Her Limited Edition Million Gold For Her

PriceData har fulgt prisen på Rabanne Million Gold For Her Limited Edition Million Gold For Her i 58 dage. Laveste pris i perioden er 960 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 1.200 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.114 kr.

Den nuværende pris på 1.076 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Rabanne Million Gold For Her Limited Edition Million Gold For Her. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Rabanne Million Gold For Her Limited Edition Million Gold For Her de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.076 kr123 kr (10%)
21. maj 20261.199 kr123 kr (11%)
12. maj 20261.076 kr116 kr (12%)
1. maj 2026960 kr116 kr (11%)
22. apr. 20261.076 kr123 kr (10%)
14. apr. 20261.199 kr1 kr (0%)
9. apr. 20261.200 kr75 kr (7%)
6. apr. 20261.125 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret