Gå til hovedindhold

Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum - 50 ml

Pris fra 504 krtil 1.170 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 666 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 406 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 504 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her - 50 ml
504 kr
Til butik
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her - 50 ml billede

Produktinformation

Eau de Parfum, 50 ml, Kvinde

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: O-QT-303-50
EAN: 3423478504158
Varenr.: 2886345
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP 50 ml
525 kr
Til butik
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP 50 ml billede

Produktinformation

⭐ Ren, moderne musk · Ideel alene eller til layering · Vedvarende Eau de Parfum En raffineret fortolkning af den signaturmusk, som kendetegner Narciso Rodriguez. Her er fokus på det rene og hudnære: en silkeblød musk, blødt indrammet af delikate hvide blomster og en varm, cremet træbase. Resultatet er en elegant og minimalistisk duft, der føles lige så naturlig som din egen hud – diskret om dagen og forførende tæt på om aftenen. Flakonen afspejler idéen bag duften med sit rene, hvide design og sorte kontraster. Fordele Ren musk i centrum for et sofistikeret, hudnært udtryk. Hvide blomster løfter og gør helheden lys og feminin. Varm base med cashmeran og bløde træfacetter giver dybde og holdbarhed. Eau de Parfum-koncentration for en vedvarende duftoplevelse. Designet til at fungere smukt alene eller i layering med andre dufte i For Her-universet. Duftprofil Duftfamilie: Floral–musk Toppens indtryk: ren, strålende musk Hjerte: fine hvide blomster (fx jasmin og orangeblomst) Bund: cashmeran og varme, bløde trænoter Sådan bruger du den Spray 1–3 sprøjt på pulspunkter som hals, håndled og ved ørerne. Undgå at gnide håndleddene sammen – lad duften sætte sig på huden. Til layering: brug denne som “musk-base”, og læg din foretrukne For Her-duft ovenpå for at intensivere eller nuancere udtrykket. Opbevar køligt og mørkt for at bevare duftens kvalitet. Resultat En ren og sensuel signatur, der føles moderne og ubesværet. Den lette aura af musk og blomster giver et poleret, intimt slør tæt på huden, mens den varme bund skaber en behagelig dybde, der holder i timevis.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 3423478504158
EAN: 3423478504158
Varenr.: 3423478504158
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her Edp Spray 50 ml
547 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau De Parfum 50 ml
-10%571 kr
Før 635 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum - 50 ml
646 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez - For Her Pure Musc - 50 ml - Edp
-41%695 kr
Før 1.170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Narciso Rodriquez Dameparfume - Pure Musc Edp 50 Ml
769,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP 50 ml
-25%877,5 kr
Før 1.170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her Eau De Parfum 50 ml
1.169 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum 50 ml
1.170 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK504 kr543 krKøb
2Beautycos DK525 kr525 krKøb
3Teknikproffset DK547 kr596 krKøb
4Cocopanda DK571 kr571 krKøb
5NordicFeel DK646 kr646 krKøb
6BilligParfume.dk695 kr695 krKøb
7Gucca.dk769,95 kr769,95 krKøb
8NiceHair.dk877,5 kr877,5 krKøb
9EauDeParfum.dk1.169 kr1.169 krKøb
10Lyko DK1.170 kr1.170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum - 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 397 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 504 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 460 kr.

Den nuværende pris på 504 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026504 kr
21. maj 2026503,75 kr
20. maj 2026504 kr
5. maj 2026503,75 kr
3. maj 2026504 kr
21. apr. 2026503,75 kr
20. apr. 2026504 kr
17. apr. 2026503,75 kr
15. apr. 2026503 kr
9. apr. 2026503,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret