Gå til hovedindhold

Nanoleaf Shapes Smarter Kit - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - 16 millioner farver - 1200-6500 K - hexagon

NanoleafCentral styring af hjemmetEAN: 0840102700657
Pris fra 1.216 krtil 1.829 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 613 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nanoleaf Shapes Smarter Kit - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - 16 millioner farver - 1200-6500 K - hexagon og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1216 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nanoleaf Shapes - Hexagons Starter Kit - 9 Panels
1.216 kr
Til butik
Nanoleaf Shapes - Hexagons Starter Kit - 9 Panels billede

Produktinformation

Nanoleaf Shapes - Hexagons løfter begrebet smart belysning til en kreativ rejse af design. En kombination af smart teknologi og lækkert ultratyndt design, de modulære LED-lyspaneler åbner ubegrænsede muligheder for dig at udforske, skabe og spille. Forvandl dit rum med multi-sensoriske oplevelser som berøringsinteraktioner, musik-synkronisering i realtid, spejling på skærmen og mere. Tilpas og opret dine egne scener og afspilningslister i Nanoleaf App. For at installere skal du blot montere på væggen med det medfølgende monteringsbånd, der skal ikke bores. Hexagons er designet til at arbejde med fremtidens former og tilbyder ubegrænset belysning, design og IoT -muligheder for din smarte boligindretning. Indeholder 9x Hexagon lyspaneler, 9x monteringsplader, 10x dobbeltsidet klæbemontage tape, 10x linker til tilslutning af paneler og controller, 1x controller, 1x strømforsyning, 1x hurtig start guide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nanoleaf
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: NL42-0002HX-9PK
EAN: 0840102700657
Varenr.: 2884752
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nanoleaf Shapes Smarter Kit - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - 16 millioner farver - 1200-6500 K - hexagon
1.349 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit 9PK
1.599 kr
Til butik
Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit 9PK billede

Produktinformation

Nanoleaf Shapes Hexagons Starter Kit Nanoleaf Shapes er de bedste smarte modulære LED lyspaneler med en kombination af smart teknologi og slankt ultratyndt design. De fås i sekskanter, trekanter og minitrekanter og er perfekte til at designe en statement-væg, opsætte din personlige produktivitet, spillezone eller til at skabe den rigtige stemning til enhver lejlighed. Forvandl dit rum med multi-sensoriske oplevelser som musiksynkronisering i realtid, berøringsinteraktioner, skærmspejl og me...

Produktspecifikationer

Mærke: Nanoleaf
Kategori: Smart Belysning
Vægt: 1g
Artikel nr.: 15600002760
EAN: 0840102700657
Varenr.: 9246197
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nanoleaf Shapes Hexagons startpakke, 9 paneler
1.599 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nanoleaf Shapes Hexagons startpakke, 9 paneler
1.829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nanoleaf Shapes Smarter Kit - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - 16 millioner farver - 1200-6500 K - hexagon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nanoleaf Shapes Smarter Kit - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - 16 millioner farver - 1200-6500 K - hexagon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.216 kr1.216 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.349 kr1.349 krKøb
3Homeshop DK1.599 kr1.599 krKøb
4Greenline1.599 kr1.599 krKøb
5BilligVVS DK1.829 kr1.829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nanoleaf Shapes Smarter Kit - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - 16 millioner farver - 1200-6500 K - hexagon

PriceData har fulgt prisen på Nanoleaf Shapes Smarter Kit - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - 16 millioner farver - 1200-6500 K - hexagon i 177 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 1.413 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.208 kr.

Den nuværende pris på 1.216 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Nanoleaf Shapes Smarter Kit - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - 16 millioner farver - 1200-6500 K - hexagon. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Nanoleaf Shapes Smarter Kit - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - 16 millioner farver - 1200-6500 K - hexagon de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. mar. 20261.216 kr23 kr (2%)
10. mar. 20261.239 kr340 kr (38%)
24. feb. 2026899 kr200 kr (18%)
10. feb. 20261.099 kr140 kr (11%)
24. jan. 20261.239 kr49 kr (4%)
21. jan. 20261.190 kr22 kr (2%)
8. jan. 20261.168 kr245 kr (17%)
12. dec. 20251.413 kr8 kr (1%)
9. dec. 20251.405 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret