Gå til hovedindhold

Nanoleaf Shapes Flex Linkers - linkers til Nanoleaf Shapes/Elementer (3 stk.)

NanoleafCentral styring af hjemmetEAN: 0840102702521
Pris fra 69 krtil 159 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (57% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Nanoleaf Shapes Flex Linkers - linkers til Nanoleaf Shapes/Elementer (3 stk.) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nanoleaf Shapes Flexible Linkers 3PK
69 kr
Til butik
Nanoleaf Shapes Flexible Linkers 3PK billede

Produktinformation

Nanoleaf Shapes Flexible Linkers 3PK

Produktspecifikationer

Mærke: Nanoleaf
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: NC04-0070
EAN: 0840102702521
Varenr.: 2884757
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nanoleaf Shapes Flex Linkers - linkers til Nanoleaf Shapes/Elementer (3 stk.)
79 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nanoleaf Lyslink-stikforbindelse
88 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nanoleaf Shapes fleksible samlestykker i sampak med 3 samlestykker
89 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Nanoleaf - Shapes - Flexible Linkers 3PK Kabler - GEEKD.dk
149 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nanoleaf Shapes Flexible Linkers 3pcs
149,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nanoleaf Shapes fleksible samlestykker - 3 stk.
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nanoleaf Shapes Flex Linkers - linkers til Nanoleaf Shapes/Elementer (3 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nanoleaf Shapes Flex Linkers - linkers til Nanoleaf Shapes/Elementer (3 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK69 kr108 krKøb
2CS MEGASTORE DK79 kr118 krKøb
3CompuMail DK88 kr88 krKøb
4Greenline89 kr89 krKøb
5Geekd149 kr149 krKøb
6Homeshop DK149,95 kr149,95 krKøb
7BilligVVS DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nanoleaf Shapes Flex Linkers - linkers til Nanoleaf Shapes/Elementer (3 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Nanoleaf Shapes Flex Linkers - linkers til Nanoleaf Shapes/Elementer (3 stk.) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 61 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 69 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Nanoleaf Shapes Flex Linkers - linkers til Nanoleaf Shapes/Elementer (3 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Nanoleaf Shapes Flex Linkers - linkers til Nanoleaf Shapes/Elementer (3 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 202669 kr2 kr (3%)
25. mar. 202667 kr2 kr (3%)
20. jan. 202669 kr1 kr (1%)
17. jan. 202668 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret