Gå til hovedindhold

Name It Leggings Peyote Melange Med Små Bærprint - Str. 5y 110cm

Pris fra 90,97 krtil 129,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings Peyote Melange Med Små Bærprint - Str. 5y 110cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Peyote Melange Med Små Bærprint - Str. 5y 110cm
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Peyote Melange Med Små Bærprint - Str. 5y 110cm billede

Produktinformation

Leggings i lys beige nuance (peyote melange) fra Name It med små bærprint. Modellen er fremstillet i blød ribkvalitet med lodret struktur og diskret hulmønster, som giver en fleksibel og behagelig pasform. Den tætsiddende pasform følger barnets bevægelser, og elastik i taljen sikrer en god og komfortabel pasform i hverdagen. Name It leggings i lys beige nuance med bærprint og hulmønster Almindelig pasform med slim silhuet Elastik i taljen Blød ribkvalitet med struktur og hulmønster Allover bærprint 95% bomuld (økologisk), 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: peyote melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 5y 110cm
Artikel nr.: 13252761
EAN: 5715831007238
Varenr.: 5715831007238
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Berries Leggings - Peyote Melange - 110
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Berries Leggings - Peyote Melange - 110 billede

Produktinformation

Søde Berries leggings fra NAME IT i farven Peyote Melange. De er lavet i blødt og strækbart materiale (95% bomuld, 5% elastan), så de er behagelige at have på hele dagen. Perfekte til leg og hygge! Materiale: 95% bomuld, 5% elastanElastisk taljeMaskinvaskes ved 40°CSød bær-printIdeelle til både hverdag og fest.

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5408
Størrelse: 110
EAN: 5715831007238
Varenr.: 54773d0f-8f47-49ca-947c-4efdfcd4a3ab
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Berries Leggings - Peyote Melange - 110
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Berries Leggings - Peyote Melange - 110 billede

Produktinformation

Berries Leggings fra NAME IT er perfekte til hverdagsbrug med deres bløde og strækbare materiale, der sikrer maksimal komfort for dit barn. Det fine bær-print tilføjer et sødt og legende udtryk, mens den elastiske talje gør dem nemme at tage af og på. Leggingsene har en behagelig pasform, der følger barnets bevægelser, og de kan let kombineres med både kjoler, tunikaer eller bluser. Ideelle til både leg og afslapning, og de holder formen vask efter vask.Specifikationer:Materiale: 95% bomuld, 5% elastanFarve: Peyote MelangePrint: Små bærElastisk taljeMaskinvaskes ved 40°CMærke: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Leggings
Størrelse: 110
EAN: 5715831007238
Varenr.: 54773d0f-8f47-49ca-947c-4efdfcd4a3ab
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Hulmønstrede Leggins Berries Peyote Melange
129 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Hulmønster - NmfBerries - Payote Melange
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Peyote Melange Med Små Bærprint - Str. 5y 110cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Peyote Melange Med Små Bærprint - Str. 5y 110cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK90,97 kr139,97 krKøb
2Pixizoo DK90,97 kr90,97 krKøb
3BabySam DK90,97 kr90,97 krKøb
4Smartkidz.dk129 kr129 krKøb
5Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings Peyote Melange Med Små Bærprint - Str. 5y 110cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings Peyote Melange Med Små Bærprint - Str. 5y 110cm i 143 dage. Laveste pris i perioden er 90,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 90,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Name It Leggings Peyote Melange Med Små Bærprint - Str. 5y 110cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Name It Leggings Peyote Melange Med Små Bærprint - Str. 5y 110cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202690,97 kr12,99 kr (12%)
17. maj 2026103,96 kr6,5 kr (6%)
3. maj 2026110,46 kr6,5 kr (6%)
29. apr. 2026103,96 kr25,04 kr (19%)
28. apr. 2026129 kr
27. apr. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)
21. apr. 2026103,96 kr6,5 kr (7%)
3. apr. 202697,46 kr13 kr (12%)
2. apr. 2026110,46 kr13 kr (13%)
1. apr. 202697,46 kr31,54 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret