Gå til hovedindhold

Name It Leggings Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 3m 62cm

Name ItLeggingsEAN: 5715865653517
Pris fra 69,97 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Leggings Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 3m 62cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Leggings Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 3m 62cm
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Leggings Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 3m 62cm billede

Produktinformation

Leggings i beige nuance (Peyote Melange) fra Name It med fint bamseprint over hele overfladen. Leggingsene er fremstillet i 57% bomuld (økologisk), 38% modal TENCEL™ og 5% elastan. Ribkvaliteten giver en blød og fleksibel struktur med god elasticitet, så pasformen følger barnets bevægelser. Modellen har almindelig pasform og elastik i taljen, som sikrer en behagelig og stabil tilpasning. Printet med små bamser tilfører et dekorativt og sødt præg. Name It leggings i beige nuance med bamseprint 57% Bomuld (økologisk) 38% Modal TENCEL™ 5% Elastan Ribkvalitet med stræk Bamseprint over hele overfladen Elastik i taljen Maskinevask: ja Producentfarve: Peyote Melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3m 62cm
Artikel nr.: 13253569
EAN: 5715865653517
Varenr.: 5715865653517
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Denkab Long John Leggings - Peyote Melange - 62
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Denkab Long John Leggings - Peyote Melange - 62 billede

Produktinformation

Denkab Long John Leggings fra NAME IT er bløde og behagelige leggings, perfekte til aktive børn. De er lavet i et strækbart materiale, der giver god bevægelsesfrihed. Ideelle som ekstra lag på kolde dage eller til afslapning derhjemme.Materiale: 57 % økologisk bomuld, 38 % lyocell, 5 % elastanKomfortabel pasformStrækbart materialeVelegnet til leg og hverdagMaskinvask 30 °CEt godt valg til børns garderobe!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5408
Størrelse: 62
EAN: 5715865653517
Varenr.: 4ee75c4f-505a-46b2-a176-c21bd4d911d1
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Denkab Long John Leggings - Peyote Melange - 62
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Denkab Long John Leggings - Peyote Melange - 62 billede

Produktinformation

Denkab Long John Leggings fra NAME IT er et must-have i enhver børnegarderobe. Disse leggings er designet med fokus på komfort og bevægelsesfrihed, så dit barn kan lege og bevæge sig frit hele dagen. Det bløde materiale føles behageligt mod huden og den elastiske talje sikrer, at leggingsene sidder godt uden at stramme. De er perfekte som basislag under bukser på kolde dage, men kan også bruges alene til afslappede stunder derhjemme eller som en del af et hyggeligt outfit. NAME IT er kendt for deres børnetøj i høj kvalitet, og Denkab Long John Leggings lever op til denne standard med holdbare materialer og en pasform, der holder vask efter vask. Leggingsene er nemme at tage af og på, hvilket gør dem ideelle til selvstændige børn. Vælg Denkab Long John Leggings, hvis du ønsker et alsidigt og komfortabelt stykke tøj, der kan bruges året rundt.SpecifikationerMateriale: 57 % økologisk bomuld, 38 % lyocell, 5 % elastanBehagelig pasformStrækbart materialeVelegnet til leg og hverdagsbrugMaskinvask 30 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Leggings
Størrelse: 62
EAN: 5715865653517
Varenr.: 4ee75c4f-505a-46b2-a176-c21bd4d911d1
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Leggings Denkab Peyote Melange
99 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Leggings - Rib - NbmDenkab - Peyote Melange
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 3m 62cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Leggings Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 3m 62cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK69,97 kr118,97 krKøb
2Pixizoo DK69,97 kr69,97 krKøb
3BabySam DK69,97 kr69,97 krKøb
4Smartkidz.dk99 kr99 krKøb
5Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Leggings Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 3m 62cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Leggings Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 3m 62cm i 113 dage. Laveste pris i perioden er 69,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 69,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Name It Leggings Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 3m 62cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Name It Leggings Peyote Melange Med Bamseprint - Str. 3m 62cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202669,97 kr9,99 kr (12%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
6. maj 202684,96 kr5 kr (6%)
29. apr. 202679,96 kr19,04 kr (19%)
28. apr. 202699 kr
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
20. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
7. apr. 202674,96 kr10 kr (12%)
1. apr. 202684,96 kr14,04 kr (14%)
24. mar. 202699 kr19,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret