Gå til hovedindhold

Name It Body Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm

NAME ITBabybodyerEAN: 5715826239897
Pris fra 90,97 krtil 129,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Body Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Body Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Body i beige nuance (peyote melange) fra Name It med små bærprint fordelt over hele overfladen. Modellen er fremstillet i blød ribkvalitet med diskret hulmønster, som giver et let og struktureret udtryk samt god elasticitet. Bodyen har rund hals og lange ærmer. Trykknaplukning ved skulderen og mellem benene gør den nem at få af og på ved bleskift. Name It body i beige nuance med bærprint Rund hals Lange ærmer Trykknapper ved skulder og mellem benene Ribkvalitet med hulmønster 95% bomuld (økologisk), 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: peyote melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13252664
EAN: 5715826239897
Varenr.: 5715826239897
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Berries Langærmet Body - Peyote Melange - 56
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Berries Langærmet Body - Peyote Melange - 56 billede

Produktinformation

Berries langærmet body fra NAME IT er blød og behagelig for de mindste. Lavet i 95% bomuld og 5% elastan, så den er både strækbar og komfortabel. Den søde Peyote Melange farve og små bær gør den ekstra fin. Blød og åndbar95% bomuld, 5% elastanPraktiske trykknapperMaskinvaskes ved 40°CSød printPerfekt til hverdag og leg!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5411
Størrelse: 56
EAN: 5715826239897
Varenr.: b5eefdab-7ae7-48f7-bb9a-deae46096987
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Berries Langærmet Body - Peyote Melange - 56
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Berries Langærmet Body - Peyote Melange - 56 billede

Produktinformation

Berries Langærmet Body fra NAME IT er det perfekte valg til de mindste, når komfort og funktionalitet skal gå hånd i hånd. Bodyen er fremstillet i en blød og strækbar bomuldsblanding, der sikrer, at barnet kan bevæge sig frit hele dagen. Det fine bær-print i rolige nuancer giver et sødt og stilfuldt udtryk, mens de praktiske trykknapper i bunden gør det nemt at skifte ble. Med lange ærmer er bodyen ideel til både hverdag og køligere dage, og den elastiske kvalitet sikrer en god pasform, der følger barnets bevægelser. Perfekt til både leg og afslapning.Specifikationer:Materiale: 95% bomuld, 5% elastanFarve: Peyote MelangeLangærmetTrykknapper i bundenMaskinvaskes ved 40°CMærke: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Bodyer & heldragter
Størrelse: 56
EAN: 5715826239897
Varenr.: b5eefdab-7ae7-48f7-bb9a-deae46096987
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - NbfBerries - Peyote Melange
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK90,97 kr139,97 krKøb
2Pixizoo DK90,97 kr90,97 krKøb
3BabySam DK90,97 kr90,97 krKøb
4Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Body Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Body Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm i 138 dage. Laveste pris i perioden er 90,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 90,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Name It Body Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Name It Body Peyote Melange Med Bærprint - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202690,97 kr12,99 kr (12%)
17. maj 2026103,96 kr6,5 kr (6%)
3. maj 2026110,46 kr6,5 kr (6%)
29. apr. 2026103,96 kr25,04 kr (19%)
28. apr. 2026129 kr
27. apr. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)
20. apr. 2026103,96 kr6,5 kr (7%)
3. apr. 202697,46 kr13 kr (12%)
2. apr. 2026110,46 kr13 kr (13%)
1. apr. 202697,46 kr31,54 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret