Gå til hovedindhold

Name It Body Peyote Melange Med Blondekant - Str. 3m 62cm

NAME ITBabybodyerEAN: 5715213025676
Pris fra 59,97 krtil 99,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Body Peyote Melange Med Blondekant - Str. 3m 62cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Body Peyote Melange Med Blondekant - Str. 3m 62cm
-40%59,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Body Peyote Melange Med Blondekant - Str. 3m 62cm billede

Produktinformation

Body i rib fra Name It i råhvid nuance med fin blondekant ved halsen. En klassisk model med lange ærmer og rund hals, som passer perfekt til både hverdag og pænt brug. De små blondedetaljer giver et sødt og tidløst udtryk. Fremstillet i en blød og strækbar kvalitet med økologisk bomuld og modal, som føles behagelig mod babyens hud. Name It body i råhvid meleret rib med blondekant Blød og strækbar ribkvalitet Rund hals med blondekant Lange ærmer Trykknapper mellem benene Materiale: 57% økologisk bomuld, 38% modal, 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i: Bangladesh Producentfarve: Peyote Melange...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3m 62cm
Artikel nr.: 13198038-peyote-melange
EAN: 5715213025676
Varenr.: 5715213025676
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - Rib - Noos - NbfKab - Peyote Melange
99,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Name It Kab Langærmet Body - Peyote Melange - 62
99,95 kr
Til butik
Name It Kab Langærmet Body - Peyote Melange - 62 billede

Produktinformation

Sød langærmet body i rib med en lille blondekant i halsen. Bodyen er fremstillet af en blanding af økologisk bomuld og modal, som tilsammen givet et blødt og behageligt materiale samtidig med en fantastisk pasform.

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5411
Størrelse: 62
EAN: 5715213025676
Varenr.: f4c9ca56-4f4e-49d6-933a-b243008c99e4
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Name It Kab Langærmet Body - Peyote Melange - 62
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Peyote Melange Med Blondekant - Str. 3m 62cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Body Peyote Melange Med Blondekant - Str. 3m 62cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK59,97 kr108,97 krKøb
2Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
3Pixizoo DK99,95 kr99,95 krKøb
4BabySam DK99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Body Peyote Melange Med Blondekant - Str. 3m 62cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Body Peyote Melange Med Blondekant - Str. 3m 62cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 59,97 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 59,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Name It Body Peyote Melange Med Blondekant - Str. 3m 62cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Name It Body Peyote Melange Med Blondekant - Str. 3m 62cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202659,97 kr19,99 kr (25%)
17. maj 202679,96 kr5 kr (6%)
6. maj 202684,96 kr5 kr (6%)
29. apr. 202679,96 kr19,99 kr (20%)
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
20. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
7. apr. 202674,96 kr5 kr (6%)
1. apr. 202679,96 kr19,99 kr (20%)
4. mar. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
27. feb. 202679,96 kr19,99 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret