Gå til hovedindhold

Multiaktivitet gå vogn med navn, Forest Friends, Little Dutch

Little DutchBabylegetøj8 udviklingsaktiviteterMotorisk udvikling og indlæringEAN: 8713291772328

Little Dutch Multi-aktivitets Gåvogn Forest Friends med 8 aktiviteter i træ. Perfekt til børn fra 12 måneder. Udvikler motorik gennem leg og læring. Læs mere

Pris fra 518 krtil 875 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 357 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 496 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Multiaktivitet gå vogn med navn, Forest Friends, Little Dutch og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 518 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Little Dutch Forest Friends klapvogn, lyseblå
518 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Little Dutch Multi-activity Baby Walker - Forest Friends
518 kr
Til butik
Gå til Nordic Simply
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Gåvogn blå med aktiviteter | Træ FSC - Little Dutch
-20%639 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Little Dutch - Multi - Aktivitets Gåvogn - Forest Friends
799,95 kr
Til butik
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Multiaktivitet gå vogn med navn, Forest Friends, Little Dutch
875 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multiaktivitet gå vogn med navn, Forest Friends, Little Dutch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Multiaktivitet gå vogn med navn, Forest Friends, Little Dutch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK518 kr557 krKøb
2Proshop DK518 kr557 krKøb
3Nordic Simply639 kr639 krKøb
4KÆRE BØRN - Alt til dit barn799,95 kr799,95 krKøb
5C.Centrum875 kr875 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Little Dutch Multi-aktivitets Gåvogn Forest Friends

Little Dutch

Little Dutch Multi-aktivitets Gåvogn Forest Friends med 8 aktiviteter i træ. Perfekt til børn fra 12 måneder. Udvikler motorik gennem leg og læring.

• gåvogn
• aktivitetsvogn
• trælegetøj
• little dutch legetøj
• multiaktivitet
• motoriklegetøj
• gå vogn
• Motorisk udvikling og indlæring
• 8 udviklingsaktiviteter

Beskrivelse

Little Dutch Multi-aktivitets Gåvogn Forest Friends er den perfekte ledsager for dit barns første skridt. Denne smukke gåvogn i FSC-certificeret træ kombinerer støtte til de første skridt med 8 udviklende aktiviteter. Gåvognen indeholder tandhjul med ugle og agern, spejl, kuglelabyrint, puslespil, former-sortering og tælleøvelser med snegl og pindsvin. De bløde gummihjul beskytter gulvet og sikrer stille kørsel indendørs. Med sit naturlige træ og blågrønne farvetema passer den smukt ind i moderne hjem. Anbefalet fra 12 måneder. Dimensioner: 32,5 x 35,5 x 49 cm. CE-mærket og sikkerhedstestet for optimal sikkerhed.

Specifikationer

hjul:Gummibelagte
tema:Forest Friends
vægt:Ca. 3,5 kg
farver:Naturligt træ med blå detaljer
garanti:2 år
materiale:FSC-certificeret træ
aktiviteter:8 forskellige
dimensioner:32,5 x 35,5 x 49 cm
certificering:CE-mærket
anbefalet_alder:12+ måneder
aktiviteter_liste:Tandhjul, spejl, kuglelabyrint, puslespil, former-sortering

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Fra hvilken alder kan gåvognen bruges?

Gåvognen er anbefalet fra 12 måneder og opefter, når barnet kan rejse sig og begynder at tage de første skridt.

Laver gåvognen ridser på gulvet?

Nej, gåvognen har gummibelagte hjul som beskytter alle gulvtyper og sikrer stille kørsel indendørs.

Hvilke aktiviteter indeholder gåvognen?

Der er 8 forskellige aktiviteter: tandhjul med ugle og agern, spejl, kuglelabyrint, puslespil, former-sortering og tælleøvelser med skov-karakterer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Multiaktivitet gå vogn med navn, Forest Friends, Little Dutch

PriceData har fulgt prisen på Multiaktivitet gå vogn med navn, Forest Friends, Little Dutch i 179 dage. Laveste pris i perioden er 496 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 511 kr.

Den nuværende pris på 518 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Multiaktivitet gå vogn med navn, Forest Friends, Little Dutch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Multiaktivitet gå vogn med navn, Forest Friends, Little Dutch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026518 kr7 kr (1%)
18. maj 2026525 kr7 kr (1%)
29. apr. 2026518 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026519 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026520 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026521 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026522 kr25 kr (5%)
16. apr. 2026547 kr25 kr (5%)
15. apr. 2026522 kr25 kr (5%)
14. apr. 2026547 kr24 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret