Gå til hovedindhold

Gåvogn Little Dutch grøn, træ 8 sjove aktiviteter til baby

Little DutchBabylegetøj8 aktiviteterIndendørs leg og læringEAN: 8713291771321

Little Dutch Multiaktivitets Gåvogn med 8 aktiviteter i bondegård-tema. Perfekt til 12+ måneder børn der lærer at gå. Gummihjul beskytter gulvet. Læs mere

Pris fra 595 krtil 875 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 554 kr 6. maj

Sammenlign priser på Gåvogn Little Dutch grøn, træ 8 sjove aktiviteter til baby og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 595 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Little Dutch Little Farm, 1 År, Træ, Flerfarvet
595 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Little Dutch Little Farm
595 kr
Til butik
Gå til Nordic Simply
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Gåvogn Little Dutch grøn, træ 8 sjove aktiviteter til baby
-20%639 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Little Dutch Multi-aktivitets Gåvogn Little Farm
799 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Multi-aktivitetsgåvogn - Farm
799 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Multi-aktivitetsgåvogn - Farm
799 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Little Dutch Multiaktivitets Gåvogn - Little Farm
799,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Little Dutch Aktivitets Gåvogn - Little Farm
799,95 kr
Til butik
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Multiaktivitet gå vogn med navn, Farmer, Little Dutch
875 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gåvogn Little Dutch grøn, træ 8 sjove aktiviteter til baby koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gåvogn Little Dutch grøn, træ 8 sjove aktiviteter til baby koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK595 kr634 krKøb
2Proshop DK595 kr634 krKøb
3Nordic Simply639 kr639 krKøb
4Minegenverden.dk799 kr799 krKøb
5Pixizoo DK799 kr799 krKøb
6BabySam DK799 kr799 krKøb
7Kids-world.dk799,95 kr799,95 krKøb
8KÆRE BØRN - Alt til dit barn799,95 kr799,95 krKøb
9C.Centrum875 kr875 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Little Dutch Multiaktivitets Gåvogn - Little Farm

Little Dutch

Little Dutch Multiaktivitets Gåvogn med 8 aktiviteter i bondegård-tema. Perfekt til 12+ måneder børn der lærer at gå. Gummihjul beskytter gulvet.

• gaavogn
• aktivitets gaavogn
• baby gaahjælp
• little dutch
• bondegaard legetoej
• multiaktivitet
• trælegetoej
• motorisk udvikling
• Indendørs leg og læring
• 8 aktiviteter

Beskrivelse

Little Dutch Multiaktivitets Gåvogn - Little Farm er en charmerende træ-gåvogn designet til børn fra 12 måneder, som er klar til deres første skridt. Denne smukt udformede gåvogn i bondegård-tema tilbyder 8 forskellige engagerende aktiviteter, der støtter dit barns motoriske udvikling og koordination. Børn kan udforske spejleffekter, dreje hjul, lære former gennem puttekasse-funktionen og opdage hvem der gemmer sig i laden. Det robuste trædesign sikrer holdbarhed til aktiv leg, mens gummihjulene beskytter dine gulve mod ridser og giver stille kørsel indendørs. Gåvognen kan bremses for ekstra sikkerhed. Aktiviteterne stimulerer både finmotorik og kreativitet gennem farverig og fantasifuld leg.

Specifikationer

hjul:gummihjul med bremse
mål:standard gåvogn størrelse
tema:Little Farm/bondegård
samling:kræves af voksen
materiale:træ
sikkerhed:EN-71-1-2-3 godkendt
certifikat:CE-mærket
aktiviteter:8 forskellige
aldersgruppe:12+ måneder
gulvbeskyttelse:ja

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Fra hvilken alder kan mit barn bruge gåvognen?

Gåvognen er egnet til børn fra 12 måneder, som er klar til at lære at gå og kan støtte deres egen vægt.

Skader hjulene mine gulve?

Nej, gåvognen har specielle gummihjul der beskytter alle gulvtyper mod ridser og mærker.

Hvilke aktiviteter kan mit barn lave med gåvognen?

Der er 8 forskellige aktiviteter inkluderet: spejl, roterende hjul, puttekasse med former, gemte dyr i laden og mange andre motoriske udfordringer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gåvogn Little Dutch grøn, træ 8 sjove aktiviteter til baby

PriceData har fulgt prisen på Gåvogn Little Dutch grøn, træ 8 sjove aktiviteter til baby i 160 dage. Laveste pris i perioden er 549,95 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 600 kr.

Den nuværende pris på 595 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Gåvogn Little Dutch grøn, træ 8 sjove aktiviteter til baby. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Gåvogn Little Dutch grøn, træ 8 sjove aktiviteter til baby de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026595 kr1 kr (0%)
28. maj 2026596 kr1 kr (0%)
26. maj 2026597 kr1 kr (0%)
23. maj 2026598 kr1 kr (0%)
20. maj 2026599 kr40 kr (6%)
16. maj 2026639 kr49 kr (8%)
15. maj 2026590 kr27 kr (5%)
14. maj 2026563 kr1 kr (0%)
12. maj 2026564 kr83 kr (13%)
10. maj 2026647 kr51 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret