Gå til hovedindhold

Dietzel Muffe Kort 50mm (2") Varm Galvaniseret F/stålrør

DietzelEludstyrEAN: 9002579209540
Pris fra 57 krtil 65,53 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8,53 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51 kr 6. maj

Sammenlign priser på Muffe Kort 50mm (2") Varm Galvaniseret F/stålrør og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Muffe Kort 50mm (2") Varm Galvaniseret F/stålrør
57 kr
Til butik
Muffe Kort 50mm (2") Varm Galvaniseret F/stålrør billede

Produktinformation

Varmgalvaniseret kort muffe til stålrør

Produktspecifikationer

Mærke: Dietzel
Kategori: Stålrør & fittings til EL
EAN: 9002579209540
Varenr.: 89912
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MUFFE KORT 50MM (2") VARMGALVANISERET
65,53 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muffe Kort 50mm (2") Varm Galvaniseret F/stålrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Muffe Kort 50mm (2") Varm Galvaniseret F/stålrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk57 kr57 krKøb
2EL-GROSSISTEN65,53 kr65,53 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Muffe Kort 50mm (2") Varm Galvaniseret F/stålrør

PriceData har fulgt prisen på Muffe Kort 50mm (2") Varm Galvaniseret F/stålrør i 179 dage. Laveste pris i perioden er 42,54 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 58 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Muffe Kort 50mm (2") Varm Galvaniseret F/stålrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Muffe Kort 50mm (2") Varm Galvaniseret F/stålrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202657 kr8,53 kr (13%)
24. maj 202665,53 kr8,53 kr (15%)
18. maj 202657 kr4 kr (8%)
17. maj 202653 kr4 kr (7%)
8. maj 202657 kr6 kr (12%)
6. maj 202651 kr14,53 kr (22%)
5. maj 202665,53 kr12,53 kr (24%)
4. maj 202653 kr2 kr (4%)
3. maj 202651 kr2 kr (4%)
24. apr. 202653 kr8,85 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret